Co każda kobieta powinna wiedzieć o‌ ojcu swego dziecka. Poradnik nowoczesnej matki

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Tajemnice współczesnych ojcówSekretne życie każdego tatusiaCzego obawia się ojciec Twojego dzieckaaCo doprowadza go do szewskiej pasjiaCzy jest coś, co przed Tobą ukrywaaDawno, dawno temu byłaś Ty i był Twój mężczyzna. Stworzyliście swój własny mały świat i byliście w nim szczęśliwi. Jednak pewnego dnia postanowiliście nieco powiększyć ten świat i tak w Waszym życiu pojawiło się dziecko. Od tej pory zaszło bardzo wiele zmian, a jedną z nich była zmiana stosunku Twojego mężczyzny do Waszej nowej rodziny.Pewnie niejednokrotnie zadawałaś sobie pytania: Co on właściwie czujea Co znaczy dla niego bycie ojcema Jaki wpływ ma na niego ta nowa wielka odpowiedzialnośća . Każdy mężczyzna ma czasem kłopot z werbalizacją swoich emocji, dlatego wiele rzeczy pozostaje przemilczanych.Ten poradnik pozwoli Ci poznać i zrozumieć niewypowiedziane uczucia, lęki i niepokoje współczesnego ojca. Podpowie, jak bez marudzenia czy uciekania się do manipulacji zaangażować go w sprawy domu, i wskaże, co zrobić, by wspólnie stworzyć świetnie zgrany zespół do spraw szczęśliwej rodziny!Poznaj bardzo dokładnie:obawy, nadzieje, pragnienia i frustracje Twojego partnera,rzeczy, które powodują u niego poczucie winy i niepewność,uczucia, jakie żywi względem Waszego dziecka oraz związku,czynniki wpływające na ojcowskie zachowania,czułe punkty, które mogą doprowadzić Was do konfliktu.