Ja to widziałem

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Arnika

Historia osobista, pełna humoru, toczy się wartko... Lino Bortolini opowiada o swoim życiu i pracy w policji skarbowej, odkrywając przed czytelnikiem nieznaną włoską historię. Życie publiczne i prywatne łączą się tu w jedno, opowieść o przeszłości stapia się w dzień dzisiejszy. Historia autentyczna i intrygująca: dzieciństwo, młodość i kolejne stopnie kariery, w końcu praca w Oddziale Regionalnym Policji Skarbowej w Mediolanie w czasie włoskiej afery paliwowej, działań loży masońskiej P-2, Czerwonych Brygad i powszechnej korupcji. Drodzy Czytelnicy, na stronach tej książki kryje się niezliczone bogactwo wiedzy o świecie i ludziach.
Nicla Morietti
Pisarka i krytyk literacki z Toskanii.

Książka Lino Bortoliniego otrzymała w 2012 roku nagrodę Premio Letterario Internazionale "Il Molinello".

źródło opisu: http://wfw.com.pl/ksiegarnia/ksiazka/810%20-%20Ja%20to%20widziałem

źródło okładki: http://wfw.com.pl/ksiegarnia/ksiazka/810%20-%20Ja%20to%20widziałem

Dorota_Dega | 2017-02-02
Edyta | 2016-08-13