145 wzorów listów na wszystkie okazje

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

* sprawy zawodowe * miłość i przyjaźń * listy do i od dzieci * korespondencja urzędowa * sprawy delikatnej natury * finanse Jakimi słowami zwracać się do profesora, kochanka, adwokata, szefa, przyjaciół, dzieci i rodziców? Jak zredagować list do urzędu podatkowego, właściciela domu lub niepokornego lokatora? Aby zostać mistrzem sztuki słowa, wystarczy zaczerpnąć z poradnika odpowiedni...

* sprawy zawodowe
* miłość i przyjaźń
* listy do i od dzieci
* korespondencja urzędowa
* sprawy delikatnej natury
* finanse

Jakimi słowami zwracać się do profesora, kochanka, adwokata, szefa, przyjaciół, dzieci i rodziców? Jak zredagować list do urzędu podatkowego, właściciela domu lub niepokornego lokatora? Aby zostać mistrzem sztuki słowa, wystarczy zaczerpnąć z poradnika odpowiedni schemat i dodać do niego kilka własnych słów. Książka jest niezwykle wszechstronna podpowiada zarówno tym, którzy chcą pogratulować przyjaciołom, jak i osobom zmagającym się z niesłownymi dłużnikami. Wszystkie propozycje można wykorzystać nie tylko w liście, lecz także w e-mailu! Wolisz tradycyjną pocztę? znajdziesz tu jasny wykład korespondencyjnego savoir-vivre'u!

enka192 | 2015-12-16
Hanna | 2013-10-01