Zgłosuj na książki roku 2017

Opowiadania Sowy Franciszki, część II

Wydawnictwo: Poligraf
Bożena

Opowiadania Sowy Franciszki, część II to ilustrowana książeczka dla dzieci, poruszająca tematy dnia codziennego. Jest napisana w formie wesołych wierszyków, których bohaterowie przybierają niesamowite postacie. Barwnie i interesująco opisane są pory roku, co przybliża nam naturę, a w jednym z wierszy odwiedzamy pełen dawnych zwyczajów i tradycji region w Polsce – Kurpie. Dziecko, czytając,...

Dziecko, czytając, kształtuje właściwą wymowę i uczy się, poznając nowych bohaterów i sytuacje. Spotkamy tu np. kleszcza, który zaprosił pchłę do tańca, czekoladowego pierniczka czy ciekawską zebrę.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=327

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl