Dotyk księdza

Wydawnictwo: Poligraf
molestowanie, ksiądz, szantaż
literatura faktu
Bożena

Książka opowiada historię świeżo wyświęconego księdza, który dopuszcza się molestowania jednego z chłopców ze swojej parafii. Szantaż duchownego nie pozwala dziecku na szukanie pomocy... ale pojawiają się inne osoby, które wiedzą, do czego oprawca jest zdolny. Prawdziwa i kontrowersyjna opowieść. Co zrobił ksiądz, że każe bohaterowi milczeć? Czy znajdzie się pomoc? Jak zakończy się ten...

Prawdziwa i kontrowersyjna opowieść.
Co zrobił ksiądz, że każe bohaterowi milczeć?
Czy znajdzie się pomoc?
Jak zakończy się ten koszmar?
Pytania, które wymagają odpowiedzi…
Kolejna książka tego młodego autora naprowadza nas na różne drogi działania struktur kościelnych.
Salim Darwish przedstawia swoim czytelnikom kolejną historię, która budzi niepokój i refleksje. Czy i ta książka zwróci naszą uwagę na dojrzałość młodego pisarza?
Autor opisuje dotyk, który nie sprawia przyjemności, lecz cierpienie.
Jakie ma na to lekarstwo?
Jak sam mówi: „Przedstawiam coś, co ciągle przysłonięte jest zasłoną”.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl