Jak pisać prace pisemne i prace badawcze oraz jak zdać egzamin z psychologii

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Ta książka jest wyjątkowo użytecznym poradnikiem dla uczniów i studentów, którzy stają przed zadaniem pisemnego opracowania tematu. Autor szczegółowo omawia technikę przygotowywania prac pisemnych, niezależnie od tego, czy są to zadania domowe czy prace egzaminacyjne. Pokazuje też, w jaki sposób należy wybierać, planować i realizować prace badawcze. Książka operuje konkretnymi przykładami i zawiera ponadto komentarze, stanowiące zbiór wskazówek pozwalających właściwie opracować dane zagadnienie.

Damian | 2015-09-21
Ineluki | 2017-10-21