Metody TQM w zarządzaniu firmą - praktyczne przykłady zastosowań

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zarządzanie, TQM
Inne
Karchoo

Książka zawiera kompleksową prezentację najważniejszych metod i technik Total Quality Management koniecznych dla prawidłowego wdrożenia zarządzania jakością w firmach. Autorzy koncentrują się na tzw. 7 „klasycznych” i 7 „nowych” metodach TQM; przedstawiają też inne narzędzia stosowane z powodzeniem przez japońskich menedżerów. Analizują je pod kątem możliwości wykorzystania w fazach: doskonalenia organizacji, rozwiązywania problemów, zarządzania strategicznego, tworzenia i funkcjonowania systemu zarządzania jakością wg modelu PN-EN ISO 9001:2009.

Jest to przewodnik dla osób poszukujących nowych dróg i rozwiązań zmierzających do doskonalenia z organizacji i własnego warsztatu menedżerskiego.

źródło opisu: http://www.poltext.pl/b465-Metody-TQM-w-zarzadzaniu-firma.htm

źródło okładki: google

Kamil Misztal | 2014-10-10
Przeczytana: 2014 rok

Bardzo dobra książką o starych i nowych metodach TQM. Sporo przykładów zastosowań.

Karchoo | 2013-03-21
Przeczytana: 11 kwietnia 2014