Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta

Tłumaczenie: Olga Kwiecień-Maniewska
The Body Language of Dating: Read His Signals, Send Your Own, and Get the Guy
poradniki
figlarna24

figlarna24 | 2013-03-21
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 20 marca 2013

Jak w każdym miesiącu staram się przeczytać książki z różnych gatunków, teraz przyszła kolej na poradnik "Uwodzicielska mowa ciała. Oczaruj, zdobądź i zatrzymaj faceta" Przyznam, że to pierwszy cżłon tytułu zwrócił moją uwagę , ze względu, że komunikacja niewerbalna znajduje się w moim kręgu zainteresowań.

Autorką poradniki jest amerykańska specjalistka od mowy ciała. Współpracowała z kanałem Fok News. Występowała między innymi w takich programach jak Goog morning America, Today, Inside Edition i Ekstra. Pisze felietony do New York Times, Cosmopolitan, USA Today, Glamour, Time oraz Wall Street journal. Jest autorką książek Potęga mowy ciała, Jak odnaleźć zawodowy i towarzyski sukces oraz Potęga perswazyjnej komunikacji.

W swojej najnowszej książce, którą chciałabym Wam przedstawić Tonya Reiman skupia się na zachowaniu kobiety w jej relacjach damsko- męskich. A konkretnie na sygnałach niewerbalnych jakie kobiety ale i mężczyźni wysyłają wysyłają.

W dosyć obszernych rozdziałach...

Bardzo fajna i edukująca książka, nie jest tylko zbiorem porad typu 'odchyl głowę, wyprostuj się i uśmiechnij'. Autorka tłumaczy skąd się wzięło nasze spojrzenie na facetów, jak działa kobiecy (i męski) mózg pod względem doboru partnera i jak zwiększyć nasze szanse na zainteresowanie nami, płcią przeciwną. Książka jest wciągająca, napisana przystępnym językiem. Warto przeczytać, chociażby ze względów edukacyjnych.

Gosia | 2016-10-08
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 08 października 2016

Bardzo przydatny poradnik. Mówi dużo o mowie ciała zarówno po stronie kobiet jak i facetów. Nie nauczymy się w nim jakiś tekstów na podryw.Po przeczytaniu uświadomiłam sobie, że każda kobieta jest piękna - trzeba dużo się uśmiechać i nie poddawać się w poszukiwaniu księcia z bajki :D
Polecam :)

Henk | 2016-07-31