Zgłosuj na książki roku 2017

Robótki na drutach. 300 porad, technik i sekretów

Wydawnictwo: Publicat
300 knitting tips, techniques and trade secrets
hobby
kasandra_85

Robótki na drutach to kompendium wiedzy dla amatorów dziergania. Książka zawiera ponad 300 porad, a techniki opisane krok po kroku zilustrowano zdjęciami i diagramami. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jak: - radzić sobie ze wzorami oraz odczytywać schematy - dobierać kolory i włóczkę - łączyć i dopasowywać ściegi - twórczo korzystać z gotowych projektów, by każda robótka...

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jak:
- radzić sobie ze wzorami oraz odczytywać schematy
- dobierać kolory i włóczkę
- łączyć i dopasowywać ściegi
- twórczo korzystać z gotowych projektów, by każda robótka pasowała do indywidualnych potrzeb

Wszystkie ściegi i techniki zilustrowano poglądowymi fotografiami: od ściegu pończoszniczego po koronkowe wykończenie, od warkoczy po dziergane wielokolorowe ozdoby.

Wyjaśniono niezbędne techniki, przedstawiając je w kolejności, w jakiej będą potrzebne podczas pracy: od nabierania oczek przez narzucanie i spuszczanie po wykonanie dziurek, kieszeni i ściągaczy.

W ramkach umieszczono dodatkowe pomysły oraz sugestie, w jaki sposób radzić sobie z najczęściej pojawiającymi się kłopotami i jak unikać błędów.

Dzięki poradnikowi Twoje włóczkowe dzieła będą niepowtarzalne i uzyskają wspaniałe wykończenie.

źródło opisu: http://publicat.pl/

źródło okładki: http://publicat.pl/