Okładka książki Moja Prawda - pamiętniki Bartka Waśniewskiego

papier
Mylengrave
6,33 (6 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Sensacyjne kulisy najgłośniejszej tragedii w Polsce.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Angela21 | 2013-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Siedzę i nie wiem co mam napisać, bo tego nie da się skomentować jak zwykłej książki. Zastanawiam się czy to w ogóle można jakoś trafnie skomentować? Ale jednak w to wątpię. Przecież tą historią żyła cała Polska i nadal wszyscy czekają na wyrok. Jednak za tym wszystkim są ludzie Bartek Waśniewskim - to on przeszedł najgorsze, życie go nie oszczędzało i kiedy się zakochał, kiedy miał ukochaną córeczkę i wszystko było dobrze taka tragedia. Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugiej osobie. Chyba nigdy, a wręcz na pewno nigdy nie zrozumiem co tą kobietą kierowało! Kiedy zabijała swoje własne dziecko, które miało przed sobą najlepszy okres, było już odchowane i zaczynało coraz bardziej kontaktować, a ona tak nagle je zabiła biedne niewinne dziecko, raniąc przy tym wiele osób. To normalne nie jest, zwłaszcza, że było zaplanowane. Mam nadzieję tylko, że dostanie Katarzyna jak największy wyrok, jednak nic nie zwróci biednej Madzi.
Książka mną wstrząsnęła o wiele bardziej niż to co się działo...

Monika | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

W sumie nie spodziewałam się wiele po tej książce, ale nie wiem co za prawda, jeżeli nie ma tam ani żadnych konkretnych informacji, a w dodatku na korektora poskąpili.

Jasny punkt, który sprawił, że zamiast jedynki padła dwójka?
Zdjęcie z usg małej Madzi.

Kurtyna opada, dziękuję, dobranoc.

misia | 2014-12-23

kawal zajebistego czytania

beatka | 2013-09-12

Ksiąrzka bardzo mnie interesuje. znajomi czytali i mówia że warto jest ją mieć w posiadaniu

monika126 | 2014-09-19

Kalendarium literackie
  • John Irving
    73. rocznica
    urodzin
    Na tym sprośnym świecie [...] jest się czyjąś żoną albo czyjąś dziwką - albo na najlepszej drodze do stania się jedną czy drugą. A jeśli nie pasujesz do żadnej z tych kategorii, dają ci do zrozumienia, że coś jest z tobą nie w porządku
  • Peter Straub
    72. rocznica
    urodzin
    […] nigdy nie można być zbyt szczupłym ani zbyt bogatym.
  • Dorota Wellman
    54. rocznica
    urodzin
    Mogę sobie nie kupić czegoś do jedzenia, ale książkę kupię zawsze. Poluję na wybrane tytuły jak rasowy myśliwy. Czekam na targi książek, bo wiem, że żniwa będą obfite. Jestem szczęśliwa, kiedy tarabanię ciężkie torby z Pałacu Kultury. Nie mogę się doczekać, kiedy w domu otworzę książkę i zacznę nową... pokaż więcej
  • Marek Nowakowski
    80. rocznica
    urodzin
    Żyj po swojemu, własnym życiem, właśnie, dlatego, że ono jest twoje. Można je połączyć z cudzym, ale nie rezygnując z siebie. Bo wtedy, gdy przestaje się być sobą, gdy chce się być tylko tym, co pragną widzieć w nas inni, najłatwiej jest przegrać.
  • Piotr Sztompka
    71. rocznica
  • Szolem Alejchem
    130. rocznica
    urodzin
    Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
  • Maria Józefacka
    73. rocznica
    urodzin
    Warto żyć, jeśli przez każdego z nas wpadnie promień słońca w mroki niepogody.
  • Murray Newton Rothbard
    89. rocznica
  • Philip K. Dick
    33. rocznica
    śmierci
    Nie wiedział wtedy, że utrata zmysłów bywa czasami najwłaściwszą reakcją na rzeczywistość.
  • Jarosław Iwaszkiewicz
    35. rocznica
    śmierci
    A potem przyjdzie śmierć: wszystko rozwiązując niczego nie wyjaśni. Odejdziemy tak, jakeśmy żyli: osobno. Świat nasz własny i jedyny musi nam wystarczyć do śmierci i po śmierci. Byle tylko nie zgłębiać tej myśli do końca, byle tylko nie przemyśleć tego fizycznie. Obumieranie rąk, mącenie się myśli,... pokaż więcej
  • David Herbert Lawrence
    85. rocznica
    śmierci
    Mężczyzna może swoim ciałem być dla kobiety żywym kluczem do całego świata.
  • Horace Walpole
    218. rocznica