Moja Prawda - pamiętniki Bartka Waśniewskiego

papier
Mylengrave
6,33 (6 ocen i 4 opinie)

Opis książki

Sensacyjne kulisy najgłośniejszej tragedii w Polsce.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Angela21 | 2013-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Siedzę i nie wiem co mam napisać, bo tego nie da się skomentować jak zwykłej książki. Zastanawiam się czy to w ogóle można jakoś trafnie skomentować? Ale jednak w to wątpię. Przecież tą historią żyła cała Polska i nadal wszyscy czekają na wyrok. Jednak za tym wszystkim są ludzie Bartek Waśniewskim - to on przeszedł najgorsze, życie go nie oszczędzało i kiedy się zakochał, kiedy miał ukochaną córeczkę i wszystko było dobrze taka tragedia. Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugiej osobie. Chyba nigdy, a wręcz na pewno nigdy nie zrozumiem co tą kobietą kierowało! Kiedy zabijała swoje własne dziecko, które miało przed sobą najlepszy okres, było już odchowane i zaczynało coraz bardziej kontaktować, a ona tak nagle je zabiła biedne niewinne dziecko, raniąc przy tym wiele osób. To normalne nie jest, zwłaszcza, że było zaplanowane. Mam nadzieję tylko, że dostanie Katarzyna jak największy wyrok, jednak nic nie zwróci biednej Madzi.
Książka mną wstrząsnęła o wiele bardziej niż to co się działo...

Monika | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

W sumie nie spodziewałam się wiele po tej książce, ale nie wiem co za prawda, jeżeli nie ma tam ani żadnych konkretnych informacji, a w dodatku na korektora poskąpili.

Jasny punkt, który sprawił, że zamiast jedynki padła dwójka?
Zdjęcie z usg małej Madzi.

Kurtyna opada, dziękuję, dobranoc.

misia | 2014-12-23

kawal zajebistego czytania

beatka | 2013-09-12

Ksiąrzka bardzo mnie interesuje. znajomi czytali i mówia że warto jest ją mieć w posiadaniu

monika126 | 2014-09-19

Kalendarium literackie
  • Terry Pratchett
    67. rocznica
    urodzin
    Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
  • Nelle Harper Lee
    89. rocznica
    urodzin
    Ale ja, zanim będę mógł żyć w zgodzie z innymi ludźmi, przede wszystkim muszę żyć w zgodzie z sobą samym. Jedyna rzecz, jaka nie podlega przegłosowaniu przez większość, to sumienie człowieka.
  • Alistair MacLean
    93. rocznica
    urodzin
    - Słyszałeś o SKGP? - Jasne. Stowarzyszenie Kierowców Grand Prix. - Właśnie. No więc SKGP postanowiło, że dla naszego bezpieczeństwa, zawodników i widzów, należy skreślić Harlowa z listy z listy kierowców Formuły 1. Chcemy, żeby nie miał prawa wstępu na żaden tor w Europie. Wiesz, że on pije? - Kto... pokaż więcej
  • Christian Jacq
    68. rocznica
    urodzin
    ... miłość to taki potok, który znosi wszelkie tamy i zalewa istotę ludzką bez reszty.
  • Ian Rankin
    55. rocznica
  • Roberto Bolaño
    62. rocznica
    urodzin
    Nadszedł dzień, kiedy postanowiłem zerwać z literaturą. Zerwałem. Nie ma w tym kroku żadnej traumy poza poczuciem wolności. To tak, między nami mówiąc, jak przestać być prawiczkiem. Co za ulga! Zerwanie z literaturą, to znaczy zerwanie z pisaniem, by ograniczyć się wyłącznie do czytania!
  • Jan Izydor Sztaudynger
    111. rocznica
    urodzin
    On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok.
  • Daniel Passent
    77. rocznica
    urodzin
    My nazywamy tenisówki felony shoes (buty przestępcze), bo oni je często noszą [handlarze narkotyków]. Kurtka skórzana, kosztowna, ale na nogach tenisówki.
  • Sven Lindqvist
    83. rocznica
  • Michael H. Hart
    83. rocznica
  • Lois Duncan
    81. rocznica
    urodzin
    W jakiś sposób wspomnienia radosne bardziej bolą niż wspomnienia smutne, bo dotkliwiej zdajemy sobie sprawę, że należą do przeszłości bezpowrotnie.
  • Stefania Grodzieńska
    5. rocznica
    śmierci
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Ludwig Tieck
    162. rocznica
    śmierci
    Nazbyt często to, co szlachetne i wielkie, bywa zapomniane i poniżane przez ludzi małego ducha.
  • Kazimierz Gołba
    63. rocznica