Lubimyczytać.pl to:

typ
papier
6.33 (3 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Sensacyjne kulisy najgłośniejszej tragedii w Polsce.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Angela21 | 2013-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Siedzę i nie wiem co mam napisać, bo tego nie da się skomentować jak zwykłej książki. Zastanawiam się czy to w ogóle można jakoś trafnie skomentować? Ale jednak w to wątpię. Przecież tą historią żyła cała Polska i nadal wszyscy czekają na wyrok. Jednak za tym wszystkim są ludzie Bartek Waśniewskim - to on przeszedł najgorsze, życie go nie oszczędzało i kiedy się zakochał, kiedy miał ukochaną córeczkę i wszystko było dobrze taka tragedia. Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugiej osobie. Chyba nigdy, a wręcz na pewno nigdy nie zrozumiem co tą kobietą kierowało! Kiedy zabijała swoje własne dziecko, które miało przed sobą najlepszy okres, było już odchowane i zaczynało coraz bardziej kontaktować, a ona tak nagle je zabiła biedne niewinne dziecko, raniąc przy tym wiele osób. To normalne nie jest, zwłaszcza, że było zaplanowane. Mam nadzieję tylko, że dostanie Katarzyna jak największy wyrok, jednak nic nie zwróci biednej Madzi.
Książka mną wstrząsnęła o wiele bardziej niż to co się działo w ta...

Monika | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

W sumie nie spodziewałam się wiele po tej książce, ale nie wiem co za prawda, jeżeli nie ma tam ani żadnych konkretnych informacji, a w dodatku na korektora poskąpili.

Jasny punkt, który sprawił, że zamiast jedynki padła dwójka?
Zdjęcie z usg małej Madzi.

Kurtyna opada, dziękuję, dobranoc.

beatka | 2013-09-12

Ksiąrzka bardzo mnie interesuje. znajomi czytali i mówia że warto jest ją mieć w posiadaniu

mika | 2014-04-09

Kalendarium literackie
  • Sven Hassel
    97. rocznica
    urodzin
    Porta głosi teorię, że lądują one w obozie koncentracyjnym dla wszy, w którym naukowcy próbują wyhodować specjalną aryjską wesz, dość inteligentną, by podnieść przednią nóżkę w nazistowskim pozdrowieniu, gdyby przypadkiem przechodził tam Adolf
  • Antoni Libera
    65. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Katarzyna Rygiel
    39. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    94. rocznica
  • Jerzy Andrzejewski
    31. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    25. rocznica
    śmierci
    Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.
  • Jonasz Kofta
    26. rocznica
    Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć
  • James Graham Ballard
    5. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcji i możliwych do wyobrażenia alternatyw. Można go porównać do naukowca, który (...) natrafia nagle na nie zbadany teren czy temat. Może jedynie wysuwać rozmaite hipotezy i konfrontować je z faktami.
  • Ladislav Klíma
    86. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • George Gordon Byron
    190. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Tadeusz Rittner
    93. rocznica