Okładka książki Moja Prawda - pamiętniki Bartka Waśniewskiego

typ
papier
6 (4 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Sensacyjne kulisy najgłośniejszej tragedii w Polsce.

źródło opisu: okładka

Polecamy

Opinie czytelników
Angela21 | 2013-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Siedzę i nie wiem co mam napisać, bo tego nie da się skomentować jak zwykłej książki. Zastanawiam się czy to w ogóle można jakoś trafnie skomentować? Ale jednak w to wątpię. Przecież tą historią żyła cała Polska i nadal wszyscy czekają na wyrok. Jednak za tym wszystkim są ludzie Bartek Waśniewskim - to on przeszedł najgorsze, życie go nie oszczędzało i kiedy się zakochał, kiedy miał ukochaną córeczkę i wszystko było dobrze taka tragedia. Nigdy nie wiemy wszystkiego o drugiej osobie. Chyba nigdy, a wręcz na pewno nigdy nie zrozumiem co tą kobietą kierowało! Kiedy zabijała swoje własne dziecko, które miało przed sobą najlepszy okres, było już odchowane i zaczynało coraz bardziej kontaktować, a ona tak nagle je zabiła biedne niewinne dziecko, raniąc przy tym wiele osób. To normalne nie jest, zwłaszcza, że było zaplanowane. Mam nadzieję tylko, że dostanie Katarzyna jak największy wyrok, jednak nic nie zwróci biednej Madzi.
Książka mną wstrząsnęła o wiele bardziej niż to co się działo w ta...

Monika | 2013-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2013

W sumie nie spodziewałam się wiele po tej książce, ale nie wiem co za prawda, jeżeli nie ma tam ani żadnych konkretnych informacji, a w dodatku na korektora poskąpili.

Jasny punkt, który sprawił, że zamiast jedynki padła dwójka?
Zdjęcie z usg małej Madzi.

Kurtyna opada, dziękuję, dobranoc.

beatka | 2013-09-12

Ksiąrzka bardzo mnie interesuje. znajomi czytali i mówia że warto jest ją mieć w posiadaniu

aida25 | 2014-05-05

Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica