Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Autor:
tłumaczenie
Katarzyna Karpińska
Impatient beader gets inspired!
wydawnictwo
Morex
rękodzieło
typ
papier
6,5 (4 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Czy chciałabyś poznać swój artystyczny potencjał i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi? Ta książka może ci w tym pomóc. Dowiesz się, jak szukać natchnienia w otaczającym świecie i jak tworzyć rewelacyjną biżuterię oraz wspaniałe akcesoria. Poznasz bogactwo technik, obejmujących projektowanie biżuterii, technikę decoupage, lutowanie, haftowanie, naklejanie kryształów hot fix, rzeźbienie w glinie polimerowej i wiele, wiele innych metod. Wykonywanie każdego projektu to doskonała zabawa, a opanowywanie nowych technik jest dziecinnie proste. Każdy kolejny rozdział książki jest hołdem dla sztuki i rzemiosła. Dlatego wkładaj fartuch i beret! Odkryj w sobie artystkę!

W książce znajdziesz:
* przystępny i przyjazny przewodnik – krok po kroku – po zasadach projektowania, począwszy od prowadzenia dziennika projektantki, aż po podstawy teorii kolorów
* ogromny wybór wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju projektów biżuterii i akcesoriów, w tym naszyjników, bransoletek, pierścionków, przypinek, ozdobnych topów, torebek itd.
* źródło inspiracji dla każdego projektu, w tym fotografie przedmiotów, na których został oparty dany wzór
* podział projektów na kategorie według stopnia trudności wykonywania na: łatwe, trudne i wyzwania
* wskazówki zatytułowane „odrobina cierpliwości” oraz „moja rada”, które sprawią, że nawlekanie korali będzie przebiegać bez problemów.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
meroofka | 2011-08-13
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa pozycja, niezwykle inspirująca. Choć przyznam że mam mętlik w głowie przez to bogactwo technik...już nie wiem za co się wziąć :)

Ula | 2015-04-07

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica