Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Wydawnictwo: Morex
tłumaczenie
Katarzyna Karpińska
Impatient beader gets inspired!
rękodzieło

Czy chciałabyś poznać swój artystyczny potencjał i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi? Ta książka może ci w tym pomóc. Dowiesz się, jak szukać natchnienia w otaczającym świecie i jak tworzyć rewelacyjną biżuterię oraz wspaniałe akcesoria. Poznasz bogactwo technik, obejmujących projektowanie biżuterii, technikę decoupage, lutowanie, haftowanie, naklejanie kryształów hot fix, rzeźbienie w glinie polimerowej i wiele, wiele innych metod. Wykonywanie każdego projektu to doskonała zabawa, a opanowywanie nowych technik jest dziecinnie proste. Każdy kolejny rozdział książki jest hołdem dla sztuki i rzemiosła. Dlatego wkładaj fartuch i beret! Odkryj w sobie artystkę!

W książce znajdziesz:
* przystępny i przyjazny przewodnik – krok po kroku – po zasadach projektowania, począwszy od prowadzenia dziennika projektantki, aż po podstawy teorii kolorów
* ogromny wybór wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju projektów biżuterii i akcesoriów, w tym naszyjników, bransoletek, pierścionków, przypinek, ozdobnych topów, torebek itd.
* źródło inspiracji dla każdego projektu, w tym fotografie przedmiotów, na których został oparty dany wzór
* podział projektów na kategorie według stopnia trudności wykonywania na: łatwe, trudne i wyzwania
* wskazówki zatytułowane „odrobina cierpliwości” oraz „moja rada”, które sprawią, że nawlekanie korali będzie przebiegać bez problemów.

• Twoim śladem
  • Niebezpieczne kłamstwa
  • Aż po grób
  • Wstyd
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Mężczyźni z różowym trójkątem
  • Stalker
  • Raz na zawsze
  • Koniec warty
  • Droga do domu
  • Przekonaj mnie, że to ty
  • Tajemniczy brat

7,6 (122 ocen i opinii)
Wstyd
Helen FitzGerald

5,1 (20 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

7,06 (437 ocen i opinii)
Droga do domu
Yaa Gyasi

7,96 (68 ocen i opinii)
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

Ojciec '44
Jerzy Ciszewski , Jerzy Ciszewski

6,8 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
meroofka | 2011-08-13
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa pozycja, niezwykle inspirująca. Choć przyznam że mam mętlik w głowie przez to bogactwo technik...już nie wiem za co się wziąć :)

Ula | 2015-04-07
Na półkach: Moda, Przeczytane