Okładka książki Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Autor:
tłumaczenie
Katarzyna Karpińska
Impatient beader gets inspired!
wydawnictwo
Morex
rękodzieło
typ
papier
6,33 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Czy chciałabyś poznać swój artystyczny potencjał i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi? Ta książka może ci w tym pomóc. Dowiesz się, jak szukać natchnienia w otaczającym świecie i jak tworzyć rewelacyjną biżuterię oraz wspaniałe akcesoria. Poznasz bogactwo technik, obejmujących projektowanie biżuterii, technikę decoupage, lutowanie, haftowanie, naklejanie kryształów hot fix, rzeźbienie w glinie polimerowej i wiele, wiele innych metod. Wykonywanie każdego projektu to doskonała zabawa, a opanowywanie nowych technik jest dziecinnie proste. Każdy kolejny rozdział książki jest hołdem dla sztuki i rzemiosła. Dlatego wkładaj fartuch i beret! Odkryj w sobie artystkę!

W książce znajdziesz:
* przystępny i przyjazny przewodnik – krok po kroku – po zasadach projektowania, począwszy od prowadzenia dziennika projektantki, aż po podstawy teorii kolorów
* ogromny wybór wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju projektów biżuterii i akcesoriów, w tym naszyjników, bransoletek, pierścionków, przypinek, ozdobnych topów, torebek itd.
* źródło inspiracji dla każdego projektu, w tym fotografie przedmiotów, na których został oparty dany wzór
* podział projektów na kategorie według stopnia trudności wykonywania na: łatwe, trudne i wyzwania
* wskazówki zatytułowane „odrobina cierpliwości” oraz „moja rada”, które sprawią, że nawlekanie korali będzie przebiegać bez problemów.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
meroofka | 2011-08-13
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa pozycja, niezwykle inspirująca. Choć przyznam że mam mętlik w głowie przez to bogactwo technik...już nie wiem za co się wziąć :)

Przemysław | 2014-02-10

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku