Okładka książki Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Autor:
tłumaczenie
Katarzyna Karpińska
Impatient beader gets inspired!
wydawnictwo
Morex
rękodzieło
typ
papier
6.33 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Czy chciałabyś poznać swój artystyczny potencjał i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi? Ta książka może ci w tym pomóc. Dowiesz się, jak szukać natchnienia w otaczającym świecie i jak tworzyć rewelacyjną biżuterię oraz wspaniałe akcesoria. Poznasz bogactwo technik, obejmujących projektowanie biżuterii, technikę decoupage, lutowanie, haftowanie, naklejanie kryształów hot fix, rzeźbienie w glinie polimerowej i wiele, wiele innych metod. Wykonywanie każdego projektu to doskonała zabawa, a opanowywanie nowych technik jest dziecinnie proste. Każdy kolejny rozdział książki jest hołdem dla sztuki i rzemiosła. Dlatego wkładaj fartuch i beret! Odkryj w sobie artystkę!

W książce znajdziesz:
* przystępny i przyjazny przewodnik – krok po kroku – po zasadach projektowania, począwszy od prowadzenia dziennika projektantki, aż po podstawy teorii kolorów
* ogromny wybór wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju projektów biżuterii i akcesoriów, w tym naszyjników, bransoletek, pierścionków, przypinek, ozdobnych topów, torebek itd.
* źródło inspiracji dla każdego projektu, w tym fotografie przedmiotów, na których został oparty dany wzór
* podział projektów na kategorie według stopnia trudności wykonywania na: łatwe, trudne i wyzwania
* wskazówki zatytułowane „odrobina cierpliwości” oraz „moja rada”, które sprawią, że nawlekanie korali będzie przebiegać bez problemów.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
meroofka | 2011-08-13
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa pozycja, niezwykle inspirująca. Choć przyznam że mam mętlik w głowie przez to bogactwo technik...już nie wiem za co się wziąć :)

Przemysław | 2014-02-10

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku