Biżuteria i ozdoby. Inspiracje. Projektowanie

Wydawnictwo: Morex
6,5 (4 ocen i 1 opinia)
tłumaczenie
Katarzyna Karpińska
Impatient beader gets inspired!
rękodzieło

Czy chciałabyś poznać swój artystyczny potencjał i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi? Ta książka może ci w tym pomóc. Dowiesz się, jak szukać natchnienia w otaczającym świecie i jak tworzyć rewelacyjną biżuterię oraz wspaniałe akcesoria. Poznasz bogactwo technik, obejmujących projektowanie biżuterii, technikę decoupage, lutowanie, haftowanie, naklejanie kryształów hot fix, rzeźbienie w glinie polimerowej i wiele, wiele innych metod. Wykonywanie każdego projektu to doskonała zabawa, a opanowywanie nowych technik jest dziecinnie proste. Każdy kolejny rozdział książki jest hołdem dla sztuki i rzemiosła. Dlatego wkładaj fartuch i beret! Odkryj w sobie artystkę!

W książce znajdziesz:
* przystępny i przyjazny przewodnik – krok po kroku – po zasadach projektowania, począwszy od prowadzenia dziennika projektantki, aż po podstawy teorii kolorów
* ogromny wybór wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju projektów biżuterii i akcesoriów, w tym naszyjników, bransoletek, pierścionków, przypinek, ozdobnych topów, torebek itd.
* źródło inspiracji dla każdego projektu, w tym fotografie przedmiotów, na których został oparty dany wzór
* podział projektów na kategorie według stopnia trudności wykonywania na: łatwe, trudne i wyzwania
* wskazówki zatytułowane „odrobina cierpliwości” oraz „moja rada”, które sprawią, że nawlekanie korali będzie przebiegać bez problemów.

Sklep

Próżna
Sylwia Zientek

7,38 (16 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
meroofka | 2011-08-13
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa pozycja, niezwykle inspirująca. Choć przyznam że mam mętlik w głowie przez to bogactwo technik...już nie wiem za co się wziąć :)

Ula | 2015-04-07
Na półkach: Moda, Przeczytane