Na wyłączność

Okładka książki Na wyłączność Fern Michaels
Okładka książki Na wyłączność
Fern Michaels Wydawnictwo: Bellona Cykl: Matki chrzestne (tom 2) literatura piękna
Matki chrzestne (tom 2)
Exclusive
Bellona
2013-01-01
2013-01-01
Dorota Strukowska
przyjaźń dom pomoc optymizm

Lekka, zabawna, dobra na relaks przy kawie ;)

Lekka, zabawna, dobra na relaks przy kawie ;)

Analogicznie do pierwszej części serii "Matki chrzestne" - lekko, przyjemnie, z humorem.( 16/52 )

kontynuacja gorącej wiadomości.Historia przyjaciółek(wiekowych),ich rozterki i radości .Polecam

Biorąc tę książkę,do ręki bałem się czy będzie lepsza od poprzedniej.I moje obawy zostały szybko rozwianie.I to na plus.Dostałem,oto naprawdę fajną książkę.O niebo lepszą niż tamta poprzednia.
Bohaterki bardziej przypadły mi do gustu.Były bardziej zabawne,czasem i złośliwe.
Nie wstydziły się swojej seksualności.Fabuła jest też fajniejsza.
Choćby to,że jedna z nich dostała prawo do wywiadu z pewną parą aktorską.
To już jest powód by polubić tę książkę.
A i jeszcze te wywoływanie duchów :-)
No i tym samym gwiazdek dam więcej.

Nie wstydziły się swojej seksualności.Fabuła jest też fajniejsza.
Choćby to,że jedna z nich dostała...

Druga część zdecydowanie odbiega od pierwszej. Czyta się tak sobie.

Druga część zdecydowanie odbiega od pierwszej. Czyta się tak sobie.

• Ebooki-posiadam
  • 2016
  • Pdf mam
  • Niesamowite książki
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Na wyłączność