Na wyłączność

Tłumaczenie: Dorota Strukowska
Cykl: Matki chrzestne (tom 2)
Wydawnictwo: Bellona
Exclusive
przyjaźń, dom, pomoc, optymizm
Bożena

W drugiej części cyklu "Matki chrzestne" autorstwa Fern Michaels bohaterki mogą się wreszcie nacieszyć pozytywnymi zmianami, które w pierwszym tomie wywróciły ich życie do góry nogami, choć i teraz nie brak w nim miłosnych wzlotów i upadków, zaskakujących spotkań nie z tego świata oraz realnego zagrożenia. Panie znają się od pół wieku, od czasów szkolnych, i choć przez lata ich kontakty się rozluźniły, a życie ułożyło im się bardzo różnie, to ich przyjaźń okazała się tak samo nie do zdarcia jak one same. Uwolnione już od trosk, jakie gnębiły je przed niedawnym spotkaniem po latach, Mavis, Ida i Sophie zamieszkują razem z Teresą, zwaną "Toots", w jej dopiero co kupionej nadmorskiej rezydencji w Malibu. Z humorem, sporą szczyptą ironii i niestrudzonym optymizmem pomagają jej walczyć nie tylko z upiornym wystrojem, jaki pozostawiła po sobie poprzednia właścicielka, gwiazdka pop, lecz także z jeszcze bardziej niesamowitymi śladami po dawniejszych lokatorach, którzy, jak się wydaje, nie całkiem się stamtąd wyprowadzili, mimo że odeszli już z tego świata.

źródło opisu: http://www.bellona.pl

źródło okładki: http://www.bellona.pl

wiejskifilozof | 2015-01-03

Biorąc tę książkę,do ręki bałem się czy będzie lepsza od poprzedniej.I moje obawy zostały szybko rozwianie.I to na plus.Dostałem,oto naprawdę fajną książkę.O niebo lepszą niż tamta poprzednia.
Bohaterki bardziej przypadły mi do gustu.Były bardziej zabawne,czasem i złośliwe.
Nie wstydziły się swojej seksualności.Fabuła jest też fajniejsza.
Choćby to,że jedna z nich dostała prawo do wywiadu z pewną parą aktorską.
To już jest powód by polubić tę książkę.
A i jeszcze te wywoływanie duchów :-)
No i tym samym gwiazdek dam więcej.

eva40 | 2015-04-24
Przeczytana: 25 kwietnia 2015

Lekka, zabawna, dobra na relaks przy kawie ;)

Małgorzata Jasek | 2015-03-06
Przeczytana: 06 marca 2015

Analogicznie do pierwszej części serii "Matki chrzestne" - lekko, przyjemnie, z humorem.( 16/52 )

anulkabl | 2015-02-17

kontynuacja gorącej wiadomości.Historia przyjaciółek(wiekowych),ich rozterki i radości .Polecam

Malwa | 2014-12-29

Druga część zdecydowanie odbiega od pierwszej. Czyta się tak sobie.

kade82 | 2017-02-18
Na półkach: Przeczytane, Z bibioteki