Umysł sprzedawcy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
9788375211948
sprzedaż bezpośrednia
biznes, finanse
mike

Właśnie teraz masz szansę poznać książkę "Umysł sprzedawcy" Artura Wojciechowskiego, będącą jedną z 3 publikacji autora na temat sprzedaży bezpośredniej, bazujących na jego 20-letnim doświadczeniu. Autor od 1992 roku zajmuje się problematyką aktywnej sprzedaży, Artur Wojciechowski zarządzania strukturami handlowymi i rozwojem umiejętności osobistych. W tym czasie pokonując wszystkie szczeble...

zarządzania strukturami handlowymi i rozwojem umiejętności osobistych.
W tym czasie pokonując wszystkie szczeble terenowych struktur sprzedaży, przebył drogę od szeregowego sprzedawcy po dyrektora struktury.

Od 2000 roku służy handlowcom i menedżerom swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, wspierając ich działania w obszarach zarządzania sprzedażą oraz wiedzą o rozwoju umiejętności osobistych i wykorzystaniu internetu w biznesie.

Jak sam o sobie mówi: „Jestem trenerem – praktykiem”.

źródło opisu: http://sprzedaz-bezposrednia.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://sprzedaz-bezposrednia.zlotemysli.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!