Allegro - kampania grudzień kat. romans

Ach, ta Zuzanna

Tłumaczenie: Jolanta Załuska
Seria: Namiętności
Wydawnictwo: Phantom Press
Romancing Susan
837075208X

Zbliża się południe. Zuzanna Wright wjeżdża samochodem na parking szkolny. Jak zwykle ma tam czekać na nią jej dziewięcioletnia córeczka, którą Zuzanna codziennie odwozi ze szkoły do domu. Lecz upatrzone miejsce na parkingu, jedyne wolne, zajął przed chwilą, niekulturalnie wyprzedzając, kierowca czarnego jaguara - Matt Martinelli. Dochodzi do sprzeczki. Matt czuje się winny, przeprasza, lecz zdenerwowana Zuzanna nie chce słuchać żadnych wyjaśnień. Oburzona odjeżdża, lecz jeszcze tego samego dnia przypadkowe spotkanie utwierdzi ją w przekonaniu, że chyba niepotrzebnie tak bardzo się złościła.

źródło opisu: Phantom Press International, 1992

źródło okładki: www.parkliteracki.pl