6 kilo w 6 tygodni - Jesz i naprawdę chudniesz

Wydawnictwo: Rea
6 kilo på 6 veckor
poradniki
Dorota

W książce został opisany 42-dniowy program sprzyjający błyskawicznej redukcji masy ciała – obejmuje przepisy na: śniadania, obiady, kolacje, desery i przekąski, oparte na indeksie glikemicznym (IG). Zawiera także praktyczne porady, które pomogą osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Plan żywieniowy został opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie Autorów, którzy opracowując menu na każdy dzień, zmniejszyli ilość węglowodanów do minimum. Program jest prosty, nie wymaga liczenia kalorii i głodzenia się, a podróż do wymarzonej sylwetki na pewno zakończy się sukcesem!

źródło opisu: Wydawnictwo Rea, 2011

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/

Babi | 2015-09-24

jak dla mnie jest to książka do osób, które już mniej więcej wiedzą na czym polega dieta z niskim indeksem glikemicznym, świetne przepisy, które nie są żadnymi wymysłami na nasze kubki smakowe, kuchnia szwedzka o dziwo nie odbiega tak bardzo od tej polskiej ;)