Zdrowie zgodne z grupą krwi

Tłumaczenie: Dariusz Rudziński
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Just an ounce of prevention... is worth a pound of cure
zdrowie, dieta, odżywianie
poradniki

Dziś niemal każdy eksperymentuje z jakąś dietą. Z powodu chorób związanych z niewłaściwym odżywianiem, takich jak otyłość i nowotwory, pochłaniających (w samej Ameryce) ponad pół miliona ofiar rocznie, musimy zwracać więcej uwagi na nasze nawyki żywieniowe. Ale co wybrać? Odżywianie zgodne z grupami krwi jest, zdaniem autora, Prawdą natury ponieważ pozwala na indywidualne zrozumienie własnego...

Odżywianie zgodne z grupami krwi jest, zdaniem autora, Prawdą natury ponieważ pozwala na indywidualne zrozumienie własnego ciała oraz żywności, która jest odpowiednia dla każdego z nas. Podążanie za najnowszymi, wszędzie reklamowanymi trendami żywieniowymi może przynieść tylko same szkody.
Jeżeli np. masz grupę krwi A i wybrałeś dietę wegetariańską, to podążasz właściwą drogą. Jeśli natomiast masz grupę krwi O, co charakteryzuje osoby bardzo aktywne fizycznie, potrzebujące w codziennej diecie białka zwierzęcego, poprzez wegetarianizm pozbawiasz swoje ciało istotnych składników. Z czasem zmniejszy się jego wrodzona witalność i będziesz czuł się coraz bardziej zmęczony. W końcu sam sprawisz, że staniesz się osobą podatną na chorobę.

Książka wyjaśnia, jakie pokarmy i ćwiczenia są odpowiednie dla poszczególnych osób, jakie mamy wrodzone predyspozycje, w jaki sposób poprawić pracę umysłu. Są tu najbardziej aktualne i wyczerpujące porady doktora D’Adamo, program dietetyczny dla dzieci i pełna gama terapii naturalnych, zalecanych w jego Instytucie.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/zdrowie-zgodne-z-grup-krwi-p-6892.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/zdrowie-zgodne-z-grup-krwi-p-6892.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!