Świry, dziwadła i Zespół Aspergera. Przewodnik użytkownika dorastania

Tłumaczenie: Ewa Niezgoda
Wydawnictwo: Fraszka Edukacyjna
978-83-88839-62-7
poradniki

Ta książka to przewodnik dla rodziców, opiekunów i wychowawców, ale przede wszystkim dla młodych ludzi nie tylko tych z autystycznego spektrum, ale także tych potocznie uznawanych za normalnych, bo uczy, jak zrozumieć czyjąś inność, jak się wzajemnie szanować, zaprzyjaźnić i bawić, jak zachować poczucie własnej wartości i godności.

alien | 2011-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2011

To książka do bardzo konkretnej grupy odbiorców, a mimo to nie przeszkadza mi to w daniu jej maksymalnej liczby gwiazdek. Nie spotkałam się do tej pory z niczym podobnym, a uważam, że takie książki są potrzebne.
Mam wątpliwości, czy Luke rzeczywiście wszystko sam napisał, ale co tam ;) Książka jest świetna, zawiera dużo przydatnych informacji, napisana jest przystępnym językiem.
Polecam wszystkim, którym problem autyzmu bądź Zespołu Aspergera nie jest obcy.

Akari | 2016-07-01
Urszula | 2016-04-28