Królowa Śniegu i inne bajki

Tłumaczenie: Cecylia Niewiadomska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Perły literatury dla dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MEA
Snedronningen
sinnatag

W książce Królowa Śniegu i inne bajki znajdują się najpiękniejsze bajki H.Ch. Andersena: Królowa Śniegu, Calineczka i Dziewczyna z zapałkami . Ilustracje do książki wykonał Bogusław Orliński.

źródło opisu: MEA, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie

| 2015-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Piękne baśnie. Przypominają mi moje dzieciństwo. Jak ja bym chciała jeszcze raz zamienić się w dziecko i jeszcze raz przeżyć te cudowne chwile. Irytuje mnie tylko to dlaczego wszystkie możliwe wyrazy są zdrabniane. Nie wiem dlaczego mnie to troche denerwuje, ale od małego tego nie lubiłam