Pontyfikat dla świata

Wydawnictwo: Święty Paweł
albumy
sinnatag

Jan Paweł II od chwili wyboru na Stolicę Piotrową pozostaje najbardziej znaną i najbardziej medialną osobistością współczesnego świata. Album "Pontyfikat dla świata" jest próbą podsumowania ćwierćwiecza niezwykłego pontyfikatu: - zagraniczne pielgrzymki Papieża, kultura, zaangażowanie społeczne, fenomen spotkań z młodzieżą, ekumenizm, nowa ewangelizacja, wizja Europy - wypowiedzi wybitnych...

- wypowiedzi wybitnych osobistości Kościoła katolickiego, innych Kościołów oraz polityków z różnych kontynentów
- 25 cytatów ze światowej prasy, na łamach której Jan Paweł II gości od 25 lat
- specjalne kalendarium 100 najważniejszych dat pontyfikatu oraz dokładniejsze omówienie 25 superwydarzeń

sinnatag | 2015-09-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Albumy