Pieniny. Przewodnik

źródło okładki: http://www.nyka.home.pl/trawers/okladka/d_p.jpg

PannaAnna | 2019-06-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 31 maja 2019

Przewodniki od deski do deski czytuję nałogowo. Odrywanie tego gdzie się jest, przeszłości, kultury, zwyczajów i osobliwości...jest moim poznaniem świata. W Pieninach nie zaskoczyły mnie góry, architektura ...tylko ....węgierskie korzenie uzdrowisk, Szczawnicy.

Katarzyna | 2018-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2018

Bardzo dobry i szczegółowy przewodnik kultowego Józefa Nyki. Dzięki niemu możemy sobie wygodnie dla siebie zaplanować pobyt w Pieninach. Dużym plusem jest to, że książka zawiera opis słowackiego rejonu Pienin. Wydanie kieszonkowe idealnie nadaje się do plecaka. Jedynym minus to bardzo mała czcionka, która może być uciążliwa dla osób mających problemy z czytaniem z bliska.