zasady mody, czyli jak ubrać się gustownie i z klasą

Wydawnictwo: Read Me
poradniki

Książka adresowana jest do wszystkich kobiet, które poszukują własnego stylu. Wiemy, że istota dobrego wyglądu tkwi w doborze odpowiedniego fasonu i koloru ubrania do określonego typu sylwetki i urody. Skąd jednak mamy wiedzieć, który fason jest tym właściwym i którego koloru należy unikaća Poradnik zawiera szczegółowo opisane zasady, których należy przestrzegać, tworząc własny, niepowtarzalny wizerunek. Omówiono w nim sprawdzone w praktyce sposoby na poprawę wyglądu poszczególnych typów sylwetek zarówno osób o idealnej figurze, jak i „przy kości”, bardzo szczupłych, niskich i wysokich. Porady nie ograniczają się jedynie do wskazania odpowiednich fasonów poprawiających twój wygląd. W książce w przystępny i logiczny sposób wytłumaczono, dlaczego niektóre fasony korygują wady figury, podczas gdy inne je demaskują. Podano też przykłady komponowania stroju. Uzupełnieniem są informacje dotyczące doboru fryzury i dodatków – butów, torebek i biżuterii.

vicodinowa | 2012-05-22
Martyn | 2011-12-13