Sex, miłość i kościół

Wydawnictwo: eSPe
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Mary Beth Bonacci corocznie przemawia do niemal 100 tysięcy ludzi. Mówi o przyjaźni, związkach, małżeństwie, o tym, że Bóg ma plan względem nas, że życie polega na szukaniu prawdziwej, uczciwej miłości... A ludzie zadają jej najróżniejsze pytania. Pytają o seks, randki, o uleczenie ran po zerwanej znajomości, o małżeństwo. Po kilkunastu latach pracy autorka po raz pierwszy opublikowała pytania iodpowiedzi w formie wszechstronnego, łatwego przewodnika. Szczegółowo omawia codzienne zmagania ludzi starających się żyć miłością w tym pełnym szaleństwa świecie. Przedstawia całościowy wykład naukiKościoła w zakresie małżeństwa i ludzkiej seksualności. Omawia najtrudniejsze zagadnienia, takie jak: seks przedmałżeński, antykoncepcja, rozwód, homoseksualizm, pornografia i wiele innych.

Martyna | 2011-09-12

Nie będę oceniać, bo może moja dojrzałość do tej książki jest niewystarczająca, a może po prostu istnieje zbyt wielka różnica poglądów, zatem nie umiem się do koncepcji autorki odnieść? Jest jeszcze inna możliwość - mogły mnie po prostu wkurzyć słowa 'Czystość to jedyna opcja!' lub w cytacie niedosłownym 'nie oglądaj filmu, który chociażby miał pół sceny seksualnej, nie słuchaj muzyki, która by słowa na tle seksualnym zawierała, nie kupuj produktów reklamowanych w ten sposób, a na koniec nie czytaj harlequinów, bo to zło i cię sprowadzi na złą drogę!' Zdecydowanie przemyślenia o miłości, tudzież zauroczeniu przemówiły do mnie głośno i wyraźnie, to muszę przyznać, że słowo 'czystość' od paru dni jest słowem, które działa na mnie jak czerwona płachta na byka.

koossa | 2014-04-01
Przeczytana: 07 lutego 2014