Drzemiąca tajga. Wspomnienia

Wydawnictwo: Wektory
Drzemiąca tajga. Wspomnienia
czekolada aneta

Autor przybliża nam Syberię taką, jaka jest ona współcześnie, a nie taką, jaka była kiedyś. Choć autor nie jest zawodowym literatem ani reporterem, narracja jest poprowadzona ciekawie, językiem gawędziarskim, rzadko dziś już stosowanym w tego typu literaturze.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/52843/drzemiaca-tajga.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/52843/drzemiaca-tajga.html

Radosław | 2017-05-06

Dla miłośnika Syberii pozycja ciekawa , chociaż pewnie do tego czasu się troszkę pozmieniało. Takie 6.5/10 zasłużone;)

Afrik | 2017-03-16

Fajnym językiem napisana. Autor na początku lat 90 miał okazje spędzić trochę czasu w lasach na północ od BAMu. Z bliska mógł się przyjrzeć pracy drwali, oraz pomyszkować trochę po tajdze.

Sygryda | 2016-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2016

Kilka zdań i kilka spotkań. Kilka ciekawostek przekazanych przez miłośnika Syberii. I chyba tylko dla miłośników Syberii.