Lustrzane odbicia

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
olciak84

Każdy wiersz to subtelny prezent - kobiety, którą znasz, którą być może sama jesteś lub byłaś. Nie ma tu oczywistości, nic nie jest tu białe lub czarne, za to mamy niezwykłą paletę odcieni tęczy. Znajdziesz tu kobiety szczęśliwe i porzucone, kobiety kipiące energią i te doświadczone przez los, każda dzieli się z czytelnikiem swoimi troskami i nadziejami. Daj się przenieść w świat tych...

Znajdziesz tu kobiety szczęśliwe i porzucone, kobiety kipiące energią i te doświadczone przez los, każda dzieli się z czytelnikiem swoimi troskami i nadziejami. Daj się przenieść w świat tych niezwykłych historii.

źródło opisu: http://papierowymotyl.pl/lustrzane-odbicia-p-48.html

źródło okładki: http://papierowymotyl.pl/lustrzane-odbicia-p-48.html

Iliana | 2016-03-05
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 05 marca 2016

Zastanawiam się, czy te historie są wynikiem osobistych doświadczeń, czy doskonałego zmysłu obserwacji? Jedno jest pewne. Poezja „Lustrzanych odbić” jest spojrzeniem na życie z zupełnie innej strony. Tak, jak niektórzy wielbią ascetyzm przyrody, tak tutaj życia i jego migawek jest co niemiara. Miłość, śmierć, euforia, przypadki, balansowanie emocjami i refleksją.
Zapraszam na całą racenzję na:

Marylou | 2013-07-14
Klaudi | 2014-02-02