Czary!

Tłumaczenie: Beata Haniec
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja OQO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tako
Maxia!
jagarkar

Oskar opiekuje się malutkim kuzynem.
Dowiaduje się, że niemowlęta nie jedzą marchewki, sardynek ani szynki, bo... są karmione piersią.
To istne czary!

źródło opisu: Wydawnictwo Tako, 2012

źródło okładki: http://tako.biz.pl/

Carflo | 2014-02-07

Książeczka zainteresowała mnie swoją ciekawą szatą graficzną. Kolaże, wyklejanki potrafią stworzyć niezwykły klimat, przede wszystkim zaś zainspirować do podobnych zabaw w domu. Autorzy sprawiali egzotyczne wrażenie. Kto by się nie skusił? J
Mały chłopiec – Oskar – dostaje pod opiekę niemowlę, które głodne, głośno płacze. Chłopiec drogą doświadczenia zdobywa wiedzę, że maleńkie dzieci nie jedzą sernika, szynki czy marchewki. Co w takim razie jedzą?
Mały chłopiec odbiera niezwykłą lekcję życia i jego różnorodności. Niezwykłym i trochę ryzykownym pomysłem jest pozostawienie niemowlęcia z dzieckiem, jednakże to zdarzenie pozwala małemu Oskarowi odkryć jedną z tajemnic macierzyństwa. Niemowlę to przecież człowiek, a jednak tak różne od niego samego! Jak to możliwe, ze mały człowiek nie je tego, co duży człowiek? Co w takim razie je? Karmienie piersią otrzymuje tu rangę czarów i jest jak najbardziej niezwykłe dla dziecka, które styka się z tym pierwszy raz. Czary te nie obejmują...

Anna Janczyszyn | 2016-08-02
Przeczytana: 06 sierpnia 2016