Powołanie - pojęcie, rozeznanie i kierownictwo duchowe

Wydawnictwo: Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre"
religia
Pina2601

Książka może służyć nie tylko kierownikom duchowym, ale może być doskonałą pomocą dla młodzieży i dorosłych poszukujących, trudzących się w rozpoznawaniu swego życiowego powołania. Zainteresowani znajdą w niej m.in. podstawowe dane na temat teologii powołania oraz wskazówki, jak samemu uczyć się odczytywać wolę Bożą w swym życiu, jak dorastać do decyzji życiowej, która będzie wolną odpowiedzią na Boże wołanie.

źródło opisu: http://sklepmamre.otwarte24.pl/15,Powolanie

źródło okładki: sklepmamre.otwarte24.pl