Tajemnice Emmy: niespodzianki

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Emmy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
The Secret Lives of Emma:Distractions
wydawnictwo
Akurat
literatura erotyczna
typ
papier
olciak84
5,95 (123 ocen i 15 opinii)

Opis książki

Po gorącym romansie z młodym sąsiadem, Emma zaszywa się w nadmorskim domku przyjaciółki, by odzyskać spokój i równowagę. Postanawia, że od tej pory będzie wierną i kochającą żoną, ale to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Przecież jest kobietą, w której życiu największymi wartościami są zmysłowe rozkosze i niepowtarzalne seksualne doznania. Kiedy pojawia się okazja powrotu do romansu sprzed lat, Emma bez zastanowienia wychodzi na spotkanie nowej erotycznej przygodzie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoakurat.pl/ksiazki/zapowiedzi...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoakurat.pl/ksiazki/zapowiedzi...»

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
aqunia94 | 2014-01-06

Druga część jest ciekawsza od pierwszej. Emma stara się opamiętać i otrząsnąc trochę z poprzedniego romansu. Jednak nie daje jej spoko obecność jej przyjaciółki, z którą w młodości miała przygody erotyczne. Emma znowu zaczyna o niej marzyć, a w krótce fantazje stają się prawdziwe. Kobie staje się coraz śmielsza i fantazjuje coraz bardziej - chce wprowadzić w swoje fantacje również swojego męża. Książka coraz bardziej poudza zmysły czytelnika :) Jak ktoś lubi książki z tematyką erotyczną, to polecam :)

Maja | 2013-08-31

Irytowała mnie ta książka, ale to pewnie dlatego, że za bardzo przeżywam, kiedy czytam.

Agnieszka | 2014-07-24

2 część lepsza niż 1, rozkręciła się troszeczkę. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale przynajmniej można sobie zająć troszeczkę czas. Już nie mogę się doczekać, 3 części, bo 2 zakończyła się w takim momencie, że aż korci :D

Polecam ;)

Darynka8 | 2014-03-11
Przeczytana: 10 marca 2014

Książka dużo lepsza od poprzedniej części. Sceny seksu znakomicie opisane. Polecam osobom, które chcą oderwać się od "trudnych" książek i przeczytać coś "prostego".

Iwon222 | 2013-10-01

za dużo scen erotycznych jak dla mnie

pauli_012 | 2015-03-23
Sylwia | 2015-03-17