Okładka książki Tajemnice Emmy: niespodzianki

Tajemnice Emmy: niespodzianki

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Emmy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
The Secret Lives of Emma:Distractions
wydawnictwo
Akurat
literatura erotyczna
typ
papier
olciak84
5,91 (107 ocen i 14 opinii)

Opis książki

Po gorącym romansie z młodym sąsiadem, Emma zaszywa się w nadmorskim domku przyjaciółki, by odzyskać spokój i równowagę. Postanawia, że od tej pory będzie wierną i kochającą żoną, ale to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Przecież jest kobietą, w której życiu największymi wartościami są zmysłowe rozkosze i niepowtarzalne seksualne doznania. Kiedy pojawia się okazja powrotu do romansu sprzed lat, Emma bez zastanowienia wychodzi na spotkanie nowej erotycznej przygodzie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoakurat.pl/ksiazki/zapowiedzi...(?)

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Maja | 2013-08-31

Irytowała mnie ta książka, ale to pewnie dlatego, że za bardzo przeżywam, kiedy czytam.

Agnieszka | 2014-07-24

2 część lepsza niż 1, rozkręciła się troszeczkę. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale przynajmniej można sobie zająć troszeczkę czas. Już nie mogę się doczekać, 3 części, bo 2 zakończyła się w takim momencie, że aż korci :D

Polecam ;)

Darynka8 | 2014-03-11
Przeczytana: 10 marca 2014

Książka dużo lepsza od poprzedniej części. Sceny seksu znakomicie opisane. Polecam osobom, które chcą oderwać się od "trudnych" książek i przeczytać coś "prostego".

Iwon222 | 2013-10-01

za dużo scen erotycznych jak dla mnie

daggowata | 2014-10-28

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica