Tajemnice Emmy: niespodzianki

Cykl: Tajemnice Emmy (tom 2)
Wydawnictwo: Akurat
The Secret Lives of Emma:Distractions
literatura erotyczna
olciak84

Po gorącym romansie z młodym sąsiadem, Emma zaszywa się w nadmorskim domku przyjaciółki, by odzyskać spokój i równowagę. Postanawia, że od tej pory będzie wierną i kochającą żoną, ale to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Przecież jest kobietą, w której życiu największymi wartościami są zmysłowe rozkosze i niepowtarzalne seksualne doznania. Kiedy pojawia się okazja powrotu do romansu sprzed lat, Emma bez zastanowienia wychodzi na spotkanie nowej erotycznej przygodzie.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoakurat.pl/ksiazki/zapowiedzi...(?)

• Życie i śmierć
Hrabal. Słodka apokalipsa
Aleksander Kaczorowski

8,17 (6 ocen i opinii)
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
Paweł Smoleński

Życie i śmierć
Stephenie Meyer

5,69 (32 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Charlie1608 | 2015-01-29
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Emma po raz kolejny szokuje, tym razem z udziałem swojego męża jak i najlepszej przyjaciółki.

Kolejny tom i kolejne przygody Emmy, tak wiele mówiące na o niej i o jej zachowaniu. Tylko czy zachowując się w ten sposób, nie sprawia, że inni kochają ją mniej?
Czy zdradzając sama ma prawo być oburzana będąc zdradzaną?

Wiele ciekawych pytań narzuca się na myśl, gdy czyta się kolejne strony i tylko z powodu wewnętrznego dialogu moralności ta książka dostała 6/10.

Sama fabuła - prosta i przewidywalna, mnóstwo scen seksu i wyuzdania.

Polecam fankom Grey'a i Crossa i innych książek erotycznych.
Wszystkim innym polecam tylko wtedy, kiedy moralność jest czymś nad czym zdarza im się czasami mysleć.

Natalia | 2013-07-11

Na obie książki trafiłam całkiem przypadkiem. Przechadzając się po sklepie szukałam czegoś do czytania. Przy półce z napisem 'nowości' natknęłam się właśnie na "Tajemnice Emmy" i "50 twarzy Greya". Postanowiłam jednak dokonać zakupu tej serii.
Głowna bohaterka -Emma- bardzo mi się spodobała. Jest pewna siebie i walczy o to czego pragnie. Pokazuje, ze nie warto się wstydzić tego, że kobiety lubią seks.
Lektura jest przesiąknięta erotyzmem a jej opisy naprawdę mocno działają na wyobraźnię czytelnika.
Polecam :)

MissShy | 2013-08-31

Irytowała mnie ta książka, ale to pewnie dlatego, że za bardzo przeżywam, kiedy czytam.

DarekPank | 2015-08-13

Druga (najlepsza moim zdaniem) część z serii.
Drug tomik to perypetie Emmy na działce u Sally (jej najbliższej koleżanki). Emma wyjechała tam uciekając przed widmem reakcji męża na wieść o jej zdradzie.
Książka rozwiewa lekki nastrój relaksu. Błogiego odpoczynku w domku na peryferiach dwóch „bliskich sobie” kobiet. Później dojeżdżają do nich ich partnerzy i domek zamieszkują już dwie pary. Nie trudno domyśleć się co się dzieje dalej…
Nie są to jednak jakieś niesmaczne nachalne sceny. Wbrew trudnej do zaakceptowania w uczciwym związku rotacji partnerek/partnerów perypetie Emmy nie są wulgarne czy niesmaczne. Emma angażuje się, zatraca w przyjemności, a potem przechodzi do „trybu normalnego” i idzie się opalać… To trochę płytkie, ale Emma nie ukrywa, że po prostu taka jest. Głowna bohaterka twierdzi, że umie oddzielić fascynację seksualną od miłości do partnera – czy do końca? – domyślcie się – podpowiem, że jej reakcja na „oko za oko” męża to zalążek trzeciej części…
W całej...

aqunia94 | 2014-01-06

Druga część jest ciekawsza od pierwszej. Emma stara się opamiętać i otrząsnąc trochę z poprzedniego romansu. Jednak nie daje jej spoko obecność jej przyjaciółki, z którą w młodości miała przygody erotyczne. Emma znowu zaczyna o niej marzyć, a w krótce fantazje stają się prawdziwe. Kobie staje się coraz śmielsza i fantazjuje coraz bardziej - chce wprowadzić w swoje fantacje również swojego męża. Książka coraz bardziej poudza zmysły czytelnika :) Jak ktoś lubi książki z tematyką erotyczną, to polecam :)

Agnieszka | 2014-07-24

2 część lepsza niż 1, rozkręciła się troszeczkę. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale przynajmniej można sobie zająć troszeczkę czas. Już nie mogę się doczekać, 3 części, bo 2 zakończyła się w takim momencie, że aż korci :D

Polecam ;)

Darynka8 | 2014-03-11
Przeczytana: 10 marca 2014

Książka dużo lepsza od poprzedniej części. Sceny seksu znakomicie opisane. Polecam osobom, które chcą oderwać się od "trudnych" książek i przeczytać coś "prostego".

Iwon222 | 2013-10-01

za dużo scen erotycznych jak dla mnie

aniia92 | 2016-01-24
czaarna0310 | 2016-01-19