Najnowsze Metody Zwalczania Cellulitu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Czy po całym dniu pracy masz ciężkie i opuchnięte nogia Czy gdy siadasz Twoje uda wyglądają jak pikowany materaca Sprawdź, czy są to chwilowe dolegliwości, czy może początek trudnej do leczenia choroby. Cellulit nie jest ani problemem kosmetycznym, ani tylko następstwem nadwagi! W wielu wypadkach występuje razem z inną dolegliwością, określaną w medycynie jako lipodemia i oznaczającą nabrzmienie tkanki tłuszczowej. Wykonaj test, który pozwoli Ci ocenić, czy rzeczywiście jesteś chora. W leczeniu tych dolegliwości nie pomagają ani kosmetyki, ani odpowiednia dieta. Wszystkie – najnowocześniejsze i bezpieczne – skuteczne metody omawia autor poradnika. Poznaj zalety terapii uciskowej, treningu wytrzymałościowego, metod operacyjnych i wykorzystania baniek.

Endorphine | 2015-08-01