Wychowywać uczucia

Tłumaczenie: Katarzyna Radzikowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Budować rodzinę". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Apostolicum
rodzina, wychowywanie, rodzice, dzieci
andria

Czy iloraz inteligencji jest jedynym wyznacznikiem sukcesu w życiu? Autor książki „Wychowywać uczucia" twierdzi, że nie. Równie ważnym, a może nawet ważniejszym wyznacznikiem jest troska o wychowanie i ukształtowanie uczuć. One to sprawiają, że człowiek jest w stanie skutecznie radzić sobie w relacjach z innymi, bo to właśnie nasze relacje najbardziej określają treść codziennego życia. Książka ta jest doskonałym przewodnikiem na drodze wychowywania uczuć.

źródło opisu: http://www.apostolicum.pl

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl