Co to znaczy być chrześcijaninem?

Tłumaczenie: Agnieszka Kilan
Wydawnictwo: Logos Media
religia
Dorota

Jest wiele spraw, odnośnie których zupełna niewiedza lub całkowita obojętność nie są ani tragiczne, ani zgubne. Istnieją jednak kwestie, w odniesieniu do których niewiedza lub obojętność stanowi niebezpieczeństwo, co więcej - może być tragiczna! Jedną z nich jest znajomość odpowiedzi na pytanie: "Czy jestem chrześcijaninem?" lub - inaczej mówiąc - "Kiedy, zgodnie z Pismem Świętym, mam prawo nazywać się chrześcijaninem?".

Alert N. Martin zachęca, by szukając odpowiedzi na te pytanie nie kierować się obiegowymi, tradycyjnymi opiami, ale sięgnąć do czystego źródła, którym jest Pismo Święte.

źródło opisu: http://www.ibuk.pl/

źródło okładki: http://www.ibuk.pl/

Dorota | 2013-03-14
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2013
Przeczytana: 14 marca 2013

Bardzo krótka, zwięzła. Pogłębić ją trzeba już duchowo, indywidualnie. Jeśli chcemy nazywać się chrześcijanami i skorzystać ze wskazówek autora.

solith | 2017-11-03
Przeczytana: 12 sierpnia 2017