Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni?

Wydawnictwo: Helion
poradniki

W książce Twoje podejście do pieniędzy. Czy zachowujesz się tak, jak wszyscy inni? znajdziesz próbę odpowiedzi na te pytania. Autorka, opierając się na ankietach i badaniach statystycznych, opisuje najskrzętniej skrywane ludzkie żądze, szalone nawyki i nie odkryte dotąd tajemnice pieniądza. Czytając ją, dowiesz się, jak ludzie wydają i oszczędzają pieniądze, co by zrobili, gdyby mieli ogromne ich ilości, i co tak naprawdę znaczą one w ich życiu. Przekonasz się, czy Twoje podejście do pieniędzy jest normalne, czy też od tej normy odbiega.

tymoteusz27 | 2014-09-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rozwój