Zgłosuj na książki roku 2017

Szczęście nie przyszło samo.

Cykl: Doktor Norden (tom 42)
Wydawnictwo: Edipresse
Das Gluck kam nicht von selbst.
ANIA

Ute Beckmann, opuszczona przez męża, zostaje bez jego pieniędzy, bez pracy, z małoletnim synem na utrzymaniu. W gabinecie doktora Nordena poznaje tajemniczego mężczyznę, niedowidzącego, z bliznami na twarzy po niedawnym wypadku. Okazuje się, że i on został opuszczony. Okaleczonego, zostawia go nie tylko kobieta, z którą miał się ożenić, ale i siostra, na której dotąd mógł polegać. Dla tych dwojga pacjentów Daniela Nordena może to być początek nowego życia, lecz droga do szczęścia okazuje się niezwykle skomplikowana.

źródło opisu: Edipresse Polska, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie