Twoje Kino Porno

Wydawnictwo: RW2010
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura piękna
Grażyna

Tworząc to opowiadanie, byłem na ostrym, emocjonalnym haju. Z pewnością jest ono bardzo brutalne, ale ordynarność jest tylko środkiem do przekazania czegoś ważnego. Oto mężczyzna, który szuka pornografii w internecie, dostaje o wiele więcej, niż pragnął. Jest to jednocześnie źródłem jego radości, ale też i zmartwienia. Do czego jesteśmy zdolni? Gdzie są granice zabawy? Ile jesteśmy w stanie zapłacić? Chciałbym, by czytelnik zadał sobie te pytania po jego lekturze. Jest to tekst sensacyjny, miejscami zabawny, ale i melodramatyczny oraz (ale o tym przekonacie się sami).

źródło opisu: http://www.rw2010.pl

źródło okładki: http://www.rw2010.pl