Jak oczarować klienta?

Wydawnictwo: Złote Myśli
sprzedaż, klient
poradniki

Publikacja "Jak oczarować klienta" dotyczy sztuki zjednywania sobie potencjalnego Klienta w procesie sprzedaży, a przede wszystkim jest odpowiedzią na pytania: - jak zapewnić sobie wiarygodność? - jak zdobyć zaufanie? - jak osiągnąć najwyższy poziom więzi emocjonalnych, czyli przyjaźń? Ten krótki program jest wprowadzeniem do dalszego doskonalenia profesji, którą wybrałeś. Publikacja ta jest...

- jak zapewnić sobie wiarygodność?
- jak zdobyć zaufanie?
- jak osiągnąć najwyższy poziom więzi emocjonalnych, czyli przyjaźń?

Ten krótki program jest wprowadzeniem do dalszego doskonalenia profesji, którą wybrałeś. Publikacja ta jest kursem, co oznacza, że nie służy ona do pasywnego czytania, lecz kształtowania umiejętności. Wykonaj więc proponowane w niej ćwiczenia i eksperymenty!

Czego konkretnie możesz się spodziewać?
- Jakie jest 10 najczęściej popełnianych błędów podczas sprzedaży?
- Dlaczego decydujące jest pierwsze wrażenie i jak uczynić je pozytywnym?
- Czemu tak istotna jest spójność i w jaki sposób ją utrzymywać?
- Dlaczego w sprzedaży ważny jest uśmiech?
- Jak być dobrym słuchaczem i pokonać przeszkody w słuchaniu?
- W jaki sposób unikać konfliktów czytając z gestów?

Ten poradnik jest pierwszym polskim, tak obszernym kompendium wiedzy na temat technik sprzedaży. Należy także mocno podkreślić fakt, że autor jest nie tylko teoretykiem, ale również - a właściwie przede wszystkim - praktykiem. Wszystkie opisane metody testował na sobie, by teraz móc je przekazać Tobie. Wykorzystaj ten fakt i działaj już teraz! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, aby już za kilka minut móc korzystać z wiedzy zawartej w podręczniku.

źródło opisu: Złote Myśli, 2008

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl