Książka Roku 2018

Seria: Ze Skarbczyka Walta Disneya
Wydawnictwo: Egmont Polska
My very first Winnie the Pooh growing up stories
Lenka

Kolekcja sześciu opowiadań z serii edukacyjnej. Nowe doświadczenia, na przykład wizyta u lekarza, mogą budzić lek. Nowe pojęcia typu "okolica" czy "obcy" mogą wydawać się niezrozumiale. Puchatek nazywa po imieniu te wielkie niewiadome, nękające przedszkolaka, próbując w ten sposób oswoić jego leki. Kto lepiej wprowadzi dziecko w nieznany mu świat jak nie Kubuś Puchatek?

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nefferi | 2015-05-28
Na półkach: Przeczytane, Dziecięce

Książka zawiera 6 opowiadań dedykowanych przedszkolakom: "Kubuś Puchatek idzie do szkoły", "Szczęśliwego Nowego Roku, Puchatku!, "Kubuś Puchatek idzie do lekarza", "Zły sen Puchatka", "Nie rozmawiaj z nieznajomymi, Kubusiu" oraz "Okolica Puchatka".
My przygodę z nią rozpoczęliśmy jeszcze przed pójściem dziecka do przedszkola. Fajnie napisane opowiadania pomagają w rozmowach dziećmi, przygotowaniu do pierwszych samodzielnych kroków i zmian ich w codziennym życiu. Książka warta polecenia!

TheReadingOne | 2016-08-22
Przeczytana: 2008 rok

Krzyś, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik to postacie, które uczą i bawią dzieci dzięki swoim przygodom.

Polecam najmłodszym.

Ula | 2019-01-11