Puchatkowy skarbczyk niezwykłych dni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ze skarbczyka Walta Disneya". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Lenka

Rok składa się z wielu niezwykłych dni. Wszystkie są znakomitym pretekstem do odwiedzin i wspólnej zabawy. Puchatek ma też mnóstwo pomysłów na prezenty dla przyjaciół, które i ty możesz wykorzystać. Ta książka to prawdziwy skarbczyk opowieści i pomysłów na świąteczne okazje. Puchatek zaprasza na wspaniałą świąteczną podróż. Nowy Rok, Walentynki czy urodziny. Życzymy doskonałej zabawy. Niech...

Rok składa się z wielu niezwykłych dni.
Wszystkie są znakomitym pretekstem do odwiedzin i wspólnej zabawy.

Ta książka to prawdziwy skarbczyk opowieści i pomysłów na świąteczne okazje. Puchatek zaprasza na wspaniałą świąteczną podróż. Nowy Rok, Walentynki czy urodziny. Życzymy doskonałej zabawy. Niech żyją wszystkie święta!

źródło opisu: Egmont, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie