Bezcenny świadek

7 (11 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Star Witness
thriller
Cosmo

Stanley Roth, legenda Hollywood, wybitny reżyser...i człowiek oskarżony o morderstwo. Wraz z zeznaniami kolejnych świadków jego wina staje się coraz bardziej oczywista. Adwokat Antonelli nie jest w stanie znaleźć dowodów przemawiających na korzyść klienta. Dopóki nie przeczyta scenariusza jego najnowszego filmu. I nie odkryje, że sztuka potrafi zdemaskować to, czego nie może dosięgnąć prawo...

Inteligentny thriller prawniczy o zabójczych ambicjach, o blaskach i cieniach Hollywood. 'The New York Times'
Sława i zbrodnia, napięcie i sensacyjna zagadka w elektryzującej powieści. 'Publishes Weekly'

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Cosmo | 2013-03-15
Przeczytana: 15 marca 2013

Bardzo dobrze napisany thriller prawniczy, wciąga niesamowicie, ale po zakończeniu czuje się pewien niedosyt :)

Raf_fa | 2015-12-28
Przeczytana: 23 grudnia 2015

Bardzo dobry dramat sądowy, mnie uderzył bogaty język i narracja, ponieważ wydawnictwo AMBER kojarzyło mi się zwykle z prostymi książeczkami na jeden weekend. Polecam, na pewno nie będzie to stracony czas.

nulla | 2018-01-23
Wojciech Wierzbicki | 2017-01-25