Na dobranoc o czym będzie bajka?

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Wydawnictwo: Egmont Polska
5 Minute Bedtime Tales
bajki, dla dzieci, dobranocka,
Lenka

Witajcie w bajkowej krainie! Jakiej bajki chcecie dziś posłuchać na dobranoc? Może o płochliwych myszkach albo o błękitnych słoniach? A może spodoba wam się opowieść o niesfornych elfach? W tej czarodziejskiej książce każde dziecko znajdzie swoją ulubioną bajeczkę do poduszki. Indeks tematyczny pomoże rodzicom w wybraniu odpowiedniej historyjki na dobranoc. Drodzy rodzice! Niezależnie od tego, jak Waszemu dziecku minął dzień, pozwólcie, aby - tak jak w bajce - miał szczęśliwe zakończenie.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie