Najszczęśliwsze dziecko w okolicy

Wydawnictwo: Mamania
The Happiest Toddler on the Block
poradniki

Czy można zrozumieć dwulatka? Co zrobić z nadąsanym przedszkolakiem? „Najszczęśliwsze dziecko w okolicy” to idealna książka dla rodziców chcących przygotować się na trudne chwile w życiu malucha. Metody doktora Karpa redukują napady złości, a szczęśliwe dzieci czynią jeszcze szczęśliwszymi. Połączenie nowatorskich technik zapewnia szybkie rozwiązanie problemów współczesnych zapracowanych i...

Metody doktora Karpa redukują napady złości, a szczęśliwe dzieci czynią jeszcze szczęśliwszymi. Połączenie nowatorskich technik zapewnia szybkie rozwiązanie problemów współczesnych zapracowanych i zestresowanych rodziców.

Autor, ceniony pediatra i ekspert od rozwoju dzieci, pokazuje, że maluchy często zachowują się jak niecywilizowani jaskiniowcy, z ich prymitywnym sposobem myślenia i komunikowania się.

Dzięki tej książce nauczysz się, jak skutecznie łagodzić burzliwe wybuchy, a nawet im zapobiegać! A także:

- wzmocnisz dobre zachowania swojego dziecka,

- ograniczysz te irytujące.

- i na zawsze pożegnasz te naprawdę niebezpieczne!

Potrzebujesz pomocy? To jest p-r-a-w-d-z-i-w-a pomoc! „Najszczęśliwsze dziecko” to jeden z najmądrzejszych poradników dla rodziców, jakie ukazały się w ostatniej dekadzie. Wciąż i wciąż słychać rodziców wołających „Dzięki, doktorze Karp! Teraz rozumiem!”.

Dr Kyle Pruett, psychiatra dziecięcy, Yale University School of Medicine

Doktor Karp znowu to zrobił! Radosna przygoda... z perełkami mądrości na każdej stronie.

Dr Morris Green, Indiana University

źródło opisu: http://www.mamania.pl/ksiazki/najszczesliwsze-dziecko-w-okolicy,38

źródło okładki: http://www.mamania.pl/res/items/38_norm.jpg

letka82 | 2013-10-14
Przeczytana: 2013 rok

Jakbym czytała podręcznik sprzedaży... Niektóre pomysły warte zastosowania (jak w każdym poradniku)

Sylvie-Helene | 2015-03-30

To działa!