Metody poszukiwania pracy - e-book

3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

ravenstag | 2011-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2011

Garść praktycznych porad - zdjęcia Powsina. Szczypta porad - feng shui. Kryptoreklama - porady kulinarne. Kolejna, spora garść porad od praktycznych do kompletnie porąbanych (oddaj szpik) i zastanawiasz się czy z pomocą tej książki masz szukać pracy, czy zamierzasz napisać testament (w sumie co za różnica).

W końcu zastanawiasz się czy te 90 parę stron tekstu zawierało w sobie coś odkrywczego i zostajesz z niczym. Pozycja skierowana do wyjątkowych za przeproszeniem niedojdów - każdy kto kiedykolwiek szukał pracy prawdopodobnie wykorzystał dostępne w tej pozycji pomysły.

Więc jeśli jesteś niedojdą - gorąco polecam. Tylko omiń Powsin i nie przesadź z oddawaniem krwi.

litpawel | 2015-07-31
Barbara | 2014-01-12