Malowanki lalki

Wydawnictwo: Greg
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Malowanki - lalki to idealna pozycja dla wszystkich dziewczynek, które kochają bawić się lalkami. W książeczce znajduje się bowiem mnóstwo rysunków laleczek, zabawek, księżniczek - a wszystkie proste do pokolorowania. Każda ilustracja posiada kolorowy wzór, ale nie trzeba się go trzymać - laleczki można pomalować na wszystkie kolory tęczy! Dodatkowo do każdej ilustracji jest załączona...

Każda ilustracja posiada kolorowy wzór, ale nie trzeba się go trzymać - laleczki można pomalować na wszystkie kolory tęczy! Dodatkowo do każdej ilustracji jest załączona pasująca naklejka!

Malowanki - lalki to idealna książeczka dla każdej dziewczynki lubiącej lalki i księżniczki. Serdecznie polecamy!

Na półkach: Przeczytane, Greg

Dawno nie piałyśmy nic na temat kolorowanek, a przecież jest to czynność, którą nasze dzieci bardzo lubią. Często jednak zapominamy o tym skupiając się głównie na sferze edukacyjnej naszych dzieci kupując im głównie książeczki z różnego rodzaju zadaniami :) Tu nie znajdziecie żadnych labiryntów, szukania różnic ani nic z tych rzeczy. Jest to tradycyjny zeszyt ćwiczeń, w którym ogromna przewagę stanowią obrazki do samodzielnego kolorowania :)

Malowanki lalki są z pewnością przeznaczone dla dziewczynek. Znajdziemy tu bowiem obrazki księżniczek, baletnic, wróżek, elfów i wielu innych ślicznych postaci, którymi chłopcy raczej nie będą zainteresowani. Tymczasem małe panienki jak moja córeczka z pewnością będą zachwycone. Moja Alicja w mgnieniu okaz zajęła się malowaniem poszczególnych postaci i muszę przyznać, że sprawiało jej to sporo radości :)

Malowanki zwierzęta na pewno przypadną do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Znajdziemy tutaj kolorowanki wielu przeróżnych...