Smerfy. Smerfastycznie wielka przygoda

Tłumaczenie: Liliana Fabisińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smerfy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Smurfs. Big adventure
literatura dziecięca
martynal11

Uwaga, nadchodzą Smerfy! Całe niebieskie, "wzrostu trzech jabłek", ubrane w białe frygijskie czapeczki oraz białe spodenki połączone z butami, z wycięciem na ogonek. Któż ich nie zna! Żyją sobie w uroczej wiosce. No właśnie... Aż do pewnego dnia, kiedy to ścigane przez czarownika Gargamela trafiają do współczesnego Nowego Jorku, z którego muszą wrócić do swojej magicznej wioski zanim wytropi...

Uwaga, nadchodzą Smerfy!

Żyją sobie w uroczej wiosce. No właśnie... Aż do pewnego dnia, kiedy to ścigane przez czarownika Gargamela trafiają do współczesnego Nowego Jorku, z którego muszą wrócić do swojej magicznej wioski zanim wytropi je zły czarodziej.

Niezwykła książka dla wszystkich, małych i dużych, wielbicieli Smerfów.
Książka na podstawie filmu kinowego pt. "Smerfy".

źródło opisu: Wydawnictwo Papilon, 2011

źródło okładki: http://publicat.pl/papilon/oferta/dla-przedszkolak...»

Poprzednim razem napisałam Wam, jak bardzo lubię Smerfy. Lubiłam je, lubię i raczej się to nie zmieni.
Swoim zamiłowaniem do czytania i do książek próbuję zarazić moje rodzeństwo z siostrą mi się udało ( co na pewno jest zasługą mojej kochanej mamy), teraz to samo chcę zrobić z moim bratem. A jak nie historyjką o ulubionych bohaterach z wieczorynki?
Pierwsza pozycja jest nowsza od kolejnej. Została wydana na podstawie filmu. Również zawiera zdjęcia z niego. Smerfy przez Ciamajdę wpakowały się w kłopoty. Przez wielki magiczny tunel znaleźli się w naszym świecie w Nowym Jorku. Muszą się wrócić do domu przed ważnym dla nich świętem, nie udało by się to im bez pomocy młodego małżeństwa. Opowieść jest napisana lekkim, żartobliwym, co najważniejsze przystępnym dla dziecka językiem. Daje duża dawkę humoru, każdemu kto po nią sięgnie.

W obu książeczka, mniemam, że jak we wszystkich, możemy się spotkać z jednym zachowaniem oddaniem i lojalnością. Te małe niebieskie stworki są...

Maja | 2017-06-12
Przeczytana: 09 czerwca 2017