Miłość, seks i astrologia

Tłumaczenie: Izabella Kostecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wydanie I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Linia
More Love, Sex and Astrology
Damian

Czy zastanawiałeś się nad tym jak to się dzieje, że ludzie lgną do siebie i mimo obiecujących siewów nadziei na miłość, zbierają marne jej plony? Jednego dnia twierdzimy, że kochamy, drugiego dnia się rozstajemy? Jaki wpływ na relacje między partnerami mają ich cechy zodiakalne, albo czy aby na pewno dobrze partnerów wybieramy? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi możemy znaleźć w niniejszym poradniku.
Dzięki tej książce możesz dowiedzieć się jaki wpływ posiada Astrologia na nasze życie, nie tylko na płaszczyznach pragnień i wątpliwości o wymarzonej osobie, ale też w wielu innych poziomach relacji z codziennością.
Lektura ta z pewnością pozwoli odnaleźć wewnętrzny spokój i drogę do szczęścia.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!