Pogoda dla dwojga

Wydawnictwo: Harlequin
Local Hero, Blithe images
literatura dla kobiet
elima

Jak dobrze mieć sąsiada Po rozstaniu z mężem Hester przeprowadza się na Manhattan. Wierzy, że wraz z synem szybko ułożą sobie życie w nowym miejscu. Ale początki są zawsze trudne… Na szczęście tuż obok mieszka ktoś, kto nigdy nie odmawia pomocy. Mitch szybko staje się prawdziwym autorytetem dla jej dziewięcioletniego syna. W dodatku nie ukrywa, że Hester bardzo mu się podoba... Dziewczyna z...

Jak dobrze mieć sąsiada

Dziewczyna z okładki

Tę piękną twarz znają wszyscy z branży… Hillary od dwóch lat należy do najlepiej opłacanych modelek i może przebierać w propozycjach. Jednak w głębi serca jest nadal skromną dziewczyną z Kansas, dlatego z obawą podejmuje pracę dla magnata prasowego znanego z licznych podbojów sercowych. Nie chce być kolejną zdobyczą playboya…

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/pogoda-dla-dwojga

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/pogoda-dla-dwojga

betina360 | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Dwa urocze opowiadania o tym co w zyciu najwazniejsze o milosci. Bo milosc to jest sila. Dobrze bylo sobie przypomniec jak pisze Nora a ta ksiazka to taki mily i slodki relaks na chlodne dni.

xchmurkax | 2016-02-19

Ten tom przypadł mi bardzo do gustu. Pierwsza powieść bardzo Mnie zaciekawiła. Kobieta wychowująca sama dziecko które już dorasta i ma swoje pasje wymaga więcej uwagi a Hester która pracuje w biurze nie ma tak czasu,że zająć się synem kiedy skończy lekcje więc podrzuca go opiekunce. Ale wszystko się przewraca o 180 stopni kiedy poznaje przystojnego autora komiksów które czyta jej syn :) a końcówka to już jest wspaniała ohhh ;-) ... Druga powieść o modelce która spełnia swoją pasję nie przypuszcza, że pozna sławnego magnata prasowego u którego podjęła pracę ale nie wiedziała, że się w nim zakocha tak samo on w niej .. oj to było piękne ;-) .. polecam warto przeczytać ..

Grażyna | 2015-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2015

Oba opowiadania powstały w początkowym okresie twórczości N.R.Dzieli je jednak sześcioletnia przerwa,która uwidacznia już pewną zmianę,na lepsze,
w pisarstwie autorki.Zamieszczona w książce,jako pierwsza,opowieść"Jak dobrze mieć sąsiada" ma w sobie wiele ciepła i uroku i ona ratuje tę pozycję wydawniczą.Druga powiastka nawet nie zasługuje,według mnie, na miano romansu.

Zuela | 2014-06-20

Dwa opowiadania w stylu-miłość od pierwszego wejrzenia

agata | 2015-11-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015, Romans
Przeczytana: 11 listopada 2015

Ze względu na fakt, że "Pogoda dla dwojga", składa się z dwóch niepowiązanych historii, pozwolę sobie ocenić je osobno.

"Jak dobrze mieć sąsiada"

Miłe, ciepłe opowiadanie o samotnej matce i dość ekscentrycznym twórcy komiksów. Opowieść pełna sympatii, miłości(nie tylko na linii kobieta-mężczyzna), codziennych trosk, małych i dużych radości.

"Dziewczyna z okładki"

Ta opowieść niestety, raziła pretensjonalnością. Dziewczyna z prowincji, która staje się znaną modelką i jej zleceniodawca. Mdłe, płytkie, przewidywalne.

aannaa | 2013-12-24

Przyjemne romansidło.

książek: 1957
Julka | 2013-09-24
Przeczytana: 24 września 2013

Książka zawiera dwa nieduże, pogodne romanse, obydwa oczywiście z happy endem. Polecam fankom tego gatunku.

virgo123 | 2017-03-22
Przeczytana: 22 marca 2017

Ciekawe opowiadania ;) Sama nie wiem, które bardziej mi się podobało, może to pierwsze ;)

Malwa | 2015-01-07

Zbyt banalne i przewidywalne dwa opowiadania. Przeczytałam podczas chorobowego leżenia w łóżku z braku czegoś innego. Typowe romansidła