Poznaj swoją seksualność

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
miłość, religia, bóg, seksualność
religia
Galla Anonima

Seksualność jest tematem, wobec którego nie sposób pozostać obojętnym - niezależnie od wieku. To potężna siła witalna działająca w nas, wprowadzająca nas ku drugim i otwierająca życie - za zarazem sfera naszego człowieczeństwa szczególnie delikatna i podatna na zranienie. Autor niniejszej książeczki w prosty, interesujący i dowcipny sposób prowadzi czytelnika do okrycia i przyjęcia wspaniałego Bożego daru seksualności oraz pokierowania jego rozwojem ku osiągnięciu pełni człowieczeństwa.

źródło opisu: Wydawnictwo Księży Marianów , 2008.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!