Bractwo Dusz, Księga 3

Cykl: Bractwo Dusz (tom 3) | Seria: Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska
Wydawnictwo: Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska

"Zainspirowana pracami dr Michaela Newtona nad nieśmiertelnością duszy, postanowiłam przemycić odrobinę magicznego świata dusz do Księgi 3 mojej książki. I tak powstała opowieść o pięknej miłości pomiędzy najważniejszymi bratnimi duszami, o rozterkach związanych z wyborem tej właściwej duszy jako towarzysza życia oraz o sile uczucia miłości tej jedynej drugiej połowy. Znajdziecie tutaj garść...

I tak powstała opowieść o pięknej miłości pomiędzy najważniejszymi bratnimi duszami, o rozterkach związanych z wyborem tej właściwej duszy jako towarzysza życia oraz o sile uczucia miłości tej jedynej drugiej połowy. Znajdziecie tutaj garść informacji o poprzednich wcieleniach i o karmie, a nawet o niezwykłej hawajskiej metodzie Ho'oponopono.

Główni bohaterowie dalej mierzą się z ciężarem swojego przeznaczenia, nadal są rozdarci pomiędzy nowymi wyzwaniami a tym, co wpajano im w dzieciństwie, ponownie muszą dokonywać trudnych wyborów, których konsekwencje często wiążą się z ryzykiem utraty życia, jednak mimo wszystkich przeciwności losu kierują się miłością, przyjaźnią i wiarą, w których tkwi siła istnienia ludzkości."

Grażyna A. Adamska
autorka sagi Bractwo Dusz