Bractwo Dusz, Księga 3

Cykl: Bractwo Dusz (tom 3) | Seria: Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska
Wydawnictwo: Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska

"Zainspirowana pracami dr Michaela Newtona nad nieśmiertelnością duszy, postanowiłam przemycić odrobinę magicznego świata dusz do Księgi 3 mojej książki. I tak powstała opowieść o pięknej miłości pomiędzy najważniejszymi bratnimi duszami, o rozterkach związanych z wyborem tej właściwej duszy jako towarzysza życia oraz o sile uczucia miłości tej jedynej drugiej połowy. Znajdziecie tutaj garść...

I tak powstała opowieść o pięknej miłości pomiędzy najważniejszymi bratnimi duszami, o rozterkach związanych z wyborem tej właściwej duszy jako towarzysza życia oraz o sile uczucia miłości tej jedynej drugiej połowy. Znajdziecie tutaj garść informacji o poprzednich wcieleniach i o karmie, a nawet o niezwykłej hawajskiej metodzie Ho'oponopono.

Główni bohaterowie dalej mierzą się z ciężarem swojego przeznaczenia, nadal są rozdarci pomiędzy nowymi wyzwaniami a tym, co wpajano im w dzieciństwie, ponownie muszą dokonywać trudnych wyborów, których konsekwencje często wiążą się z ryzykiem utraty życia, jednak mimo wszystkich przeciwności losu kierują się miłością, przyjaźnią i wiarą, w których tkwi siła istnienia ludzkości."

Grażyna A. Adamska
autorka sagi Bractwo Dusz

źródło opisu: www.bractwodusz.com

źródło okładki: www.bractwodusz.com

MrsBookBook | 2019-05-27
Przeczytana: 16 maja 2019

Główna bohaterka Grace wraz z przyjaciółkami postanawia przeciwstawić się Strażnikom Ziemi i same wyruszają na pustynie by ratować Lidię i Indię, które zostały porwane przez Samuela.
Gdy dotarły na miejsce są zaskoczone ze dziewczyny wcale nie są przetrzymywane siłą oraz że Samuel i jego dwaj bracia są tacy mili.
Strażnicy Ziemi na czele z Marckiem oraz chłopcy z Bractwa Dusz nie mogą uwierzyć w to, co zrobiły dziewczyny. Mało tego, że poleciały same na pustynie to jeszcze popaliły przewody w innych samolotach by nie mogli po nie przylecieć.
Tym czasem Grace z dziewczynami nawet nie myślą o powrocie. Samuel, Emanuel oraz Alexander są przemiłym mężczyznami, którzy traktują je jak królowe, jedynie pierwszy z braci jest trochę zamknięty w sobie. Lecz jak się później okazuje powodem jest to, iż w dalszym ciągu przeżywa śmierć ukochanej. W ciągu kilku dni Grace dowiaduje się, dlaczego Marck i Samuel są wrogami, jak zmarła ukochana najstarszego z braci, czym różni się Bratnia Dusza od...