New English Zone 1. Teacher's Book

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New English Zone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oxford University Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New English Zone 1. Teacher's Book
9780194618021
angielski
Mylengrave

Nowe czteroczęściowe wydanie popularnego kursu dla klas 4-6 szkoły podstawowej, oferujące dwie możliwości rozpoczęcia pracy z kursem - od części 1 lub 2. W tym roku NOWOŚĆ - do każdego podręcznika dołączona jest prosta lektura dla dzieci z serii Dominoes. Key features New English Zone umożliwia rozpoczęcie kursu od części 1 z uczniami, którzy nigdy nie uczyli się języka angielskiego, lub od...

Key features
New English Zone umożliwia rozpoczęcie kursu od części 1 z uczniami, którzy nigdy nie uczyli się języka angielskiego, lub od części 2 z tymi, którzy mająza sobąok. 50 godzin zajęć.
New English Zone to jedyny kurs pomagający w pracy z uczniami dyslektycznymi.
Nowe wydanie ma logiczny i przejrzysty układ materiału - Storyline (historyjka), Vocabulary (nowe słownictwo), Language Zone (omówienie gramatyki), Skills Zone (sprawności językowe w praktyce), Situations (dialogi z nowym słownictwem i gramatyką), Culture Zone (ciekawostki kulturowe), Self-check (powtórka z 2 rodziałów) i Story Zone (podsumowanie materiału z 2 rozdziałów w formie historyjki).
Kurs jest przystosowany do klas o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.
Dołączony do podręcznika interaktywny CD-ROM z grami i zabawami pozwala na gruntownąpowtórkę materiału z każdego rozdziału podręcznika.

Components
Podręcznik:
zawiera różnorodne ćwiczenia zapewniające wielokrotnąpowtórkę materiału, przyciągające uwagę ilustracje, zabawy ruchowe oraz zadania angażujące różne zmysły,
więcej piosenek i gier językowych,
więcej fotografii.

Zeszyt ćwiczeń:
w nowym wydaniu nowy materiał powtórkowy z zagadkami i ćwiczeniami praktycznymi.

Kasety lub CD:
zawierająnowe nagrania do ćwiczeń.

Książka nauczyciela:
zawiera rozdział wprowadzający w istotę problemu dysleksji oraz uwagi dotyczące realizacji tych partii materiału, które sąszczególnie trudne dla dyslektyków,
zawiera dodatkowe ćwiczenia do wykorzystania w ramach realizacji ścieżek międzyprzedmiotowych,
zawiera płytę CD-ROM z dodatkowymi materiałami dla dyslektyków oraz plany wynikowe i program nauczania.

Flashcards:
64 fotograficzne karty obrazkowe do poziomu 1 i 40 do poziomu 2.

Testy:
dodatkowe zadania "na szóstkę".

źródło opisu: Oxford University Press, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, English

Najlepsza na rynku
"Teacher's Book - Książka dla nauczyciela" naprawdę mnie zaskoczyła, bo jest przygotowana perfekcyjnie, nie omawia tylko ćwiczeń czy zagadnień z książki, a cały temat, którym akurat nauczyciel powinien się zająć. Dodatkowo są podane wskazówki w stylu "przedstaw się", "spytaj o to i o to", a więc metodycznie też znajdziemy w niej silne wsparcie. Są wszystkie odpowiedzi do zadań z książki, na białych stronach są wzięte w szare ramki, więc nietrudno je wyróżnić, co podczas prowadzenia lekcji jest bardzo istotne, nie można wtedy wypatrywać odpowiedzi. Minus za czarno-biały druk, przewracanie takich kartek ileś tam razy w ciągu roku staje się męczące na dłuższą metę. Cena jest wręcz powalająca, ale wcale mnie to nie zaskakuje... Brakuje mi tu jeszcze odpowiedzi do ćwiczeń gdzieś od razu po odpowiedziach do ćwiczeń z podręcznika, trzeba otwierać książkę na końcu, a wtedy widać, że szukamy tychże odpowiedzi.
Plusy
- dobrze napisana
- łatwość zrozumienia
- do...

uczen | 2016-01-19