New English Zone 2. Student's Book

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New English Zone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oxford University Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New English Zone 2. Student's Book
9780194623391
english, język angielski
angielski
Mylengrave

Nowe czteroczęściowe wydanie kursu zachowuje wszystkie kluczowe elementy poprzedniej edycji, czyli klarowny układ, stopniowe wprowadzanie materiału, precyzyjnie dobrany kontekst oraz dużą liczbą ćwiczeń. W New English Zone są nowi bohaterowie, nowe sekcje Culture Zone, nowe piosenki i rymowanki, gry językowe, ćwiczenia dla uczniów z dysleksją, CD-ROM i inne.

źródło opisu: Oxford University Press, 2008

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.oxford.pl/

Mylengrave | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, English

Naprawdę dobry podręcznik.
Jestem zadowolona z tego podręcznika, bo piątoklasiści dobrze sobie z nim radzą, łatwo jest im się uczyć dzięki wszelkiego rodzaju tabelkom, które wcześniej muszą uzupełnić, są one odznaczone innym kolorem. Książka pozwala też nauczycielowi na rozwinięcie niektórych kwestii, pozostawia wybór. Cenowo nie jest tak źle, bo ogólnie wiadomo, że podręczniki do nauki języków obcych są drogie, ale w tym przypadku to również ciężka książka. Pełna jest kolorowych obrazków, zdjęć, ćwiczeń, w których uczeń może zaprezentować swoje możliwości - to się wszystko sumuje na naprawdę dobry podręcznik, z którego miło uczyć.
Plusy
- atrakcyjny design
- dobrze napisana
- łatwość zrozumienia
- do wielokrotnego czytania
- przyciąga uwagę
- informacyjna
- tematyczna
- wysoka jakość wykonania
- wysoka jakość papieru
Minusy
- cena