Huna

Wydawnictwo: Kos
The Adventurer's Quest: Discovering the Inner Powers of Hawaiian Healing
Amaranta78

Po przekonaniu się o wielkiej skuteczności huny wielu uczestników warsztatów na wyspie Kauai wykorzystywało hawajski szamanizm jako podstawową metodę uzdrawiania i dołączyło do niej inne sposoby leczenia. Do Ciebie należy wybór. Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności i rozpoznanie Twojego największego potencjału, a następnie pomaganie innym w pomaganiu samym sobie. Hawajski szamanizm traktuje to jako poszerzenie mocy umysłu. Teraz jest moment Twojej siły.

źródło opisu: http://www.kos.com.pl

źródło okładki: http://www.kos.com.pl

amigowiec | 2017-02-26
Przeczytana: 19 stycznia 2017

Jeśli ktoś szuka narzędzi do rozwoju osobistego/duchowego - książka jest jedynie ciekawostką. Co nie znaczy, że nie warto jej czytać. Dla zaspokojenia ciekawości (ego?) - czemu nie? Dużo ciekawych informacji, wartych uwagi cytatów - polecam.

-Maat-Ka-Ra- | 2015-09-05
Na półkach: Przeczytane, 2015