Zgłosuj na książki roku 2017

New English Zone 3: Teacher'S Book

Książka jest przypisana do serii/cyklu "New English Zone". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oxford University Press
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New English Zone 3: Teacher'S Book
0194623106
angielski
Mylengrave

Nowe czteroczęściowe wydanie kursu zachowuje wszystkie kluczowe elementy poprzedniej edycji, czyli klarowny układ, stopniowe wprowadzanie materiału, precyzyjnie dobrany kontekst oraz dużą liczbą ćwiczeń. W New English Zone są nowi bohaterowie, nowe sekcje Culture Zone, nowe piosenki i rymowanki, gry językowe, ćwiczenia dla uczniów z dysleksją, CD-ROM i inne.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mylengrave | 2013-03-09
Na półkach: Przeczytane, English

Książka dla nauczyciela została opracowana w sposób bardzo przemyślany, z jedną małą wadą - odpowiedzi do ćwiczeń są na samym końcu, więc trzeba przekręcać strony, a wtedy uczniowie od razu wiedzą, że nauczyciel szuka tam poprawnych odpowiedzi. Powinny być one tuż po rozwiązaniu zadań z podręcznika. Poza tym Teacher's Book mnie zachwyca, nie są to suche omówienia tematów, są tam całe proponowane przebiegi lekcji, wskazówki dotyczące praktycznie każdej czynności jaką ma do wykonania nauczyciel, dlatego polecam każdemu nauczycielowi z nich skorzystać; metodycznie są naprawdę świetne i nie ma sensu wymyślać już czegoś innego. Uczniowie lubią ćwiczenia proponowane przez to wydawnictwo, chętnie angażują się w rozmowy. Jak zwykle - wielki minus za cenę i papier, bo kartki są czarno-białe, przez cały rok szkolny można się zniechęcić. Dobrze, że odpowiedzi do zadań z książki są wyróżnione na szarym tle.
Plusy
- atrakcyjny design
- dobrze napisana
- łatwość zrozumienia
- do wielokrotnego...

kamila | 2015-09-06